SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

straszny bol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jakie sa dobre leki na za***... bol barka. jak dzwigam na bary to jak by mi kto igłe wsadzał w barek . zadne masci nie pomagaja . co mi poradzicie. u lekarza byłem dał tylko masci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Deca pomoze. I daj odpoczac barkom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
deca niekoniecznie pomoże. jak to staw to złagodzi ból ale nie zlikwiduje przyczyny. bolesne sa również kontuzje mięsni barkowych i na to deka nie pomoże. jedynym skutecznym sposobem będzie na pewno zaniechanie treningów. sam miałem wielokrotnie kontuzje w tym miejscu spowodowane na ogół zbyt krótkim i niewłaściwym rozgrzaniem barku przed cwiczeniem. na bóle albo maści (wybór jest dość duży np voltaren) albo domięśniowo diclac- 3ml 1-2 razy dziennie lub dicloratio- 2 ml 1-2 X w zalezności od nasilenia bólu.
osobiście jestem za zastrzykami bo przynoszą szybką ulgę. Oba środki na recepty, ale lekarze raczej bez problemu przepisują. Ja przynajmniej nie mam nigdy problemu.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
deca zalecza kontuzje, ale ich nie leczy

sam kiedys odczuwalem bol miedzy zebrami w plecach podczas robienia przysiadow przy ciezarze 150kg, walnalem cykl z deci i sustanonu, bol minal i nie wrocil, ale jezeli jest to jakas powazniejsza kontuzja to wroci

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolega bierze8miesecy non stop

Następny temat

BIONABOL + Witamina C

WHEY premium