SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

storm + lipo6

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 978
Jestem teraz na cyklu storma+shock therap. W tej chwili zalezy mi bardziej na rzezbie wiec dorzucalem ostatnio Venoma ALRI(juz sie skonczyl) do treningow, bez zadnych bardzo konkretnych aerobow. Teraz powoli konczy mi sie cykl (zostal jeszcze tydzien-10 dni) wiec powoli przezucam sie na umiarkowana diete redukcyjna+lipo6 bo chce spalic jak najwieksza ilosc tluszczu ktorego nabralem przy cyklach na mase w zime. Teraz moje pytanie: jak najlepiej polaczyc aeroby+plus storm+schock+lipo6

Ja myslalem zeby zrobic tak:
Dni z silownia:
rano: storm+tauryna, 10 min pozniej 2 tabletki lipo6+antykataboliki+30-40min aerobow, potem sniadanie
popoludnie: shock+lipo6+antykataboliki,normalny trening silowy, po treningu porcja storma+antykataboliki, 15 minut aerobow, posilek.

Dni bez silowni:
Rano:lipo6+antykataboliki+aeroby=45 minut, potem posilek
popoludnie: porcja storma, pozniej lipo6+znowu lekkie 30min aeroby

z gory dzieki za sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dieta??

dawkowanie ok

ale ta tauryna zbedna wg mnie


dnt 2 razy dziennie aeroby?

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-06-11 12:09:14

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
ja jem Lipo6X

2 tabsy z porannym posiłkiem
2 tabsy około 1 godziny przed treningiem siłowmym lub bieganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 978
Dieta jest, w tej chwili na 2700-2800 kcal ale wydaje mi sie ze to za malo troche, waze 100kg,194cm wzrostu i przy ilosci aerobow ktora mam w tej chwili wydaje mi sie ze powinnienem dodac 200kcal bo czuje sie dosyc glodny i zmeczony, szczegolnie przed spaniem co nie daje mi zasnac i systematycznie przesuwa godzine wstawania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównanie kilku supli

Następny temat

masa

WHEY premium