SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy po operacji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
witam za 2 tyg prawdopodobnie mnie czeka operacja stawu kolanowego otóż miałem 2 razy skrecone kolano i poszły mi wiązadła pare dni temu wypadła mi rzepka i czeka mnie operacja i o to moje pytanie czy po zabiegu moge brać sterydy oczywiście kilka miesięcy po rehabilitacji bo jak zacznę nabierać masy żeby nie obciążać stawu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
pytaj lekarza co mozesz cwiczyc a co nie po operacji

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
bo tez wiem ze sterydy pomagają też dojść do siebie po operacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Ja jestem po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich ;) jak chcesz podbij na priv

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Nie mam gg, ale jest opcja tutaj pisania wiadomości prywatnych ;)
1

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Przeciez kilka miesiecy po takim zabiegu i rehabilitacji bedziesz całkiem zdrowy. To o co Ci biega? Sterydy w celu wzmocnienia tej nogi czy w celu nabrania masy? Co oznacza stwierdzenie ;brać sterydy aby nie obciażać stawu? Sprecyzuj pytanie.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
panowie nie podawać tutaj nr gg i meili,jak cos to na privach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
sterydy w celu nabrania masy i troche siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Przeciez to kolano zostanie wyleczone. Może beda jakies przeciwskazania odnosnie uprawiania dyscyplin typowo obciazajacych ten staw przez jakis czas choc nie sadze. A sterydy to tak jak kazdy z nas. Decyzja Twoja lecz zanim zaczniesz masz troche czasu aby sobie poczytac, poanalizować itd.Wszystko jest dla ludzi lecz ludziom czasem brak umiaru i rozsadku.Taki morał na koniec hehe.Zdrówka i pomyslnego zabiegu.Będzie dobrze.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
dzięki herman za odp masz racje wszystko jest dla ludzi a ja jak robię cykl to biorę małe dawki ale dłużej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna trzymac mete w pudelku po magnezie?

Następny temat

po pierwszej iniekcji..

WHEY premium