SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

start w debiutach 2011/2012...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
witam,
pytanie mam dosyć nietypowe jak na ten dział, ale wierzę, że mi pomożecie. mianowicie, chcialbym wystartowac w debiutach przyszłorocznych, bądź 2012, z tym że chciałbym wybrać trochę inną drogę przygotowań niż zdecydowana większość startujących, generalnie jestem czysty, nigdy nie brałem anabolików i chciałbym żeby tak zostało, aby wszystko było jasne nie mam nic przeciwko ludziom którzy wbijają bo to ich ciało i życie. natomiast zastanawia mnie, czy mój start będzie mial w takim razie jakiś sens? czym się bede róznil od zawodników którzy przygotowywali się biorąc anaboliki zakładając, że wychodzę na scenę z takim samym bf'em i tak samo odwodniony? dodam, że mam 178, wiec limit wagowy na klasyk mialbym okolo 83 kg, a obecnie waże 90kg przy 8%bf, więc zrobić czyste 83 jest jak najbardziej realne, tylko czy moje czyste 83 bedzie rownie dobre jak zawodników, którzy biją?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
"wystarczy że na czole i brzuchu wystawały mi żyły"
to żeś mnie roz***ał mi na masie jak jestem upasiony na brzuchu dokładniej na dole wystają żyły i na czole to co to za wyznacznik ,że bf 6%
lece ****a z krzesła aż ;dd

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz dobrego gena, perfekcynja diete, sporo czasu i pieniedzy na suple to cos tam zdzialasz, daj jakas fotke jak to wyglada w kilku pozach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
chłopaki ktozy bija np na utwardzenie beda bardziej dozyłowani
szczeze muwiac bez koksu w tej branzy daleko niezajedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
może Cie i zauważa.

ale to nie jest sport dla chłopaków bojących się igły



w tym sporcie sprawa jest prosta - albo walisz i wyglądasz, albo Cię nie ma..
przykra, ale prawdziwa rzeczywistosc.



powodzenia.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2275
Jeśli tylko czujesz że będziesz wstanie przygotować dobrą formę to startuj ideą kulturystyki klasycznej jest naturalność a jak jest to większość wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
nikłe szanse
pokaż się to ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
nieważne jak wygląda... już moge powiedzieć że nie ma szans...

Patrzcie na czołówke najlepiej porobionych na forum jakich mamy bydlaków pociętych a ilu z nich ma jakiekolwiek szanse na debiutach ??

mimo że wlali w siebie razem cysterne koksu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Wątpię że coś zwojujesz. Będziesz w tyle jeśli chodzi o gęstość mięśnia i nabicie moim zdaniem. Poza tym schodzenie do tak niskiego b-f bez zabezpieczenia odpowiednimi środkami będzie Cię pewnie kosztować wieleeeeeeeeee mięsa. Wydaje mi się też że proporcje szkieletowe będą też inne niż u bijących. Ogółem moim zdaniem gra nie warta świeczki bo i tak raczej nikt Ci w czystość nie uwierzy, ale jeśli zbudujesz przyzwoitą formę pokazać się nie zaszkodzi. J.w pokaż foty ocenimy, powiemy czy coś z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
ps. coś mi świta że w jakiejś gazetce kulturystycznej w poczekalni u fryzjera przeczytałem o jakiś zawodach dla "czystych"...zawodnicy cały czas są kontrolowani itp

już dość dawno to było, ale do czego zmierzam... pokazali kolesia który to wygrał, kilkanaście lat przewracania złomu i wpieprzania kurczaka z ryżem a wygląda jak pierwszy lepszy złamas na omce z winsem

może na takich zawodach coś byś zwojował

Ale o szczegółach takiego cyrku nic ci nie powiem bo już kawałek czasu temu czytałem tego arta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
Pokaz foty:) Musisz bic towar w tych czasach.: i to nie nakaz jakis tylko niemasz wyboru jesli chcesz zaistniec na debiutach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Ogólnie to z tymi zawodami naturali to też nie jest tak wcale kolorowo podobno
O ile dobrze pamiętam to w galerii zdjęć kiedyś jeden użytkownik zapytany czemu nie startuje w zawodach dla naturalnych kulturystów skoro nie chce brać koksu powiedział że zna kilku zawodników startujących jako naturale oraz ich cykle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy clom

Następny temat

D-bol forte marne efekty

WHEY premium