SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sposoby zarobkowania - niekonwencjonalne :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Bys się zdziwił co potrafią 17latki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13766
no to najwyższy czas się na tym poznać. Też mam 17 lat. kombinowałem też z naprawianiem telefonów. Lutować umiem no i kolegów technikum mam to co nie mogłem zrobić w domu(prosta lutownica na powietrze) to dawalem na szkolną pracownię . Przestałem bo troche mało opłacalne. Najlepsze są komputery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
kuba1989

jakbym był (ale nie jestem) milionerem i z braku rozrywki dał ci 100 tys. EURO żebyś zrobił lodzika 10 facetom to siorpał byś szybciej niż bym zdążył założyć obciążenie na Sztangę więc sie nie wymądrzaj!

Chodziło mi o to że zawód śmieciarz jest potrzebny jak każdy inny

( w dużych miastach np. Kraków śmieciarze b. dobrze zarabiają!)


pffffff 100k to ja w pol godziny zarobie












grajac w eurobusiness


dorobic mozna siedzac za lada (bez skojarzen ), wykladac towar (nie w biedronce ) mialem jechac do niemiec na wisienki do 1500euro rekordzili ukulali w miecha zrezygnowalem bo chcialem inaczej spozytkowac wakacje, teraz zaluje pogoda z du.py ale za rok jade !

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2007-08-20 23:12:43

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
aha, bo miłem czegos takiego na allegro poszukać a nie bede nowego wątku zakładał więc co to są za lampy co jak sie świecą to na przykład białą bluzka ci sie tak fluorescencyjna niebieska robi, coś jak neon nie wiem jak to opisać, co to za lampy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
o żesz ultrafiolet gdzie ty żyjesz chłopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
już zczaiłem na allegro, a to nie jest szkodliwe bo se takie cos chciałem w pokoju pieprznąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
no raczej nie jest szkodliwe jak to maja w dyskoyekach
apropo
u mnie na osiedlu koles wbloku obok ma takie zarowki niebieskie zalozone to ma w nocy pokoj niebieski
a jak patrzysz z podworka to za***iscie to wyglada

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93147
Nie no kur.wa znowu ktos se zarobil za***ali z garazu z beczki 40 litrow ropy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
To musisz mieć fajną dzielnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93147
Mieszkam na wsi wiec nie ma dzielnic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradniki Kulturystyczne - najlepszy zestaw!

Następny temat

pumping iron

WHEY premium