SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sposoby zarobkowania - niekonwencjonalne :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Ja od miecha pracuję w firmie inżynierskiej, a dokładnie jestem praktykantem. Płacą mi 15zł za h a robota nie jest super ciężka a, za nadgodziny płacą.

Zmieniony przez - JABOLSON w dniu 2007-08-20 20:40:35

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
chłopaki to jeszcze nic...
Mój młodszy o rok kolega zapisał się na siłownie, bo zechciał być większy. Oczywiście jak szybko się zapisał, tak szybko zrezygnował, bo nie miał mobilizacji. Po miesiącu wakacyjnych treningów zrezygnował. Po tygodniu zaproponowałem mu jakąś odżywkę, żeby chudzina uzupełniał braki w diecie. Jeszcze tego samego dnia przybiegł z portfelem. Mówi: ja ci dam pieniądze, a ty wybierzesz najlepszą bo się znasz... Powiedziałem daj 50zł to ci coś dobrego skombinuję. Dał kase, ja skoczyłem do sklepu i kupiłem 0,5 kg megabola za 11zł. Wpadłem, dałem mu go i powiedziałem że równo 50zł wyszło ale idiota ze mnie do dziś mam wyrzuty, ale i tak go nie lubię. wiedziałem że długo nie pochodzi więc co to za różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
o ty gadzino
ja kiedys wylicytowalem na allegro kreatyne aminostar'a za 30zl z wysylka:D farta mialem szprzedalem ja kumplowi za 50+odtwarzacz mp3 ktry sprzedalem puzniej za 60;] ale on sam zaproponowal ta cene wiec to sie do oszustaw nie zalicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93144
U mnie ostatnio z mojego ojca posesji sasiedzi ukradli okolo 2 tony stali s****.ysyny pier.dolone. Ale idioci sprzedali na zlomie 1 km obok i wpadli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
hehe to sprytni sa ;D a co im za to zrobili? zglosiliscie na policje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93144
No juz jest postepowanie dostana dożywocie

Zmieniony przez - W_ojtek23 w dniu 2007-08-20 21:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Ja mysle ze specjalnie za ta zbrodnie zmienia prawo i wprowadza kare smierci dla takich jak oni

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
a ja sie ciagle zastanawiam co warto kupic i sprzedać drożej na allegro, macie jakieś pomysły, moze kupić coś w jakiejś hurtowni i sprzedac drozej ??

na co jest popyt i chciałbym wydać tak maks 500 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13766
ja na allegro kupowalem kiedyś płyty główne abita uszkodzone. Puźniej resetowałem bios i płyta znów sprawna. Na każdej zarabiałem średnio po 150zł, bo wartne były ponad 200zł. Niestety socket A już zanika i nie mam co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
tylko, że ja sie aż tak dobrze na tym nie znam, wogóle nie bardzo umiem cos naprawić - mam 17 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradniki Kulturystyczne - najlepszy zestaw!

Następny temat

pumping iron

WHEY premium