SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążniki niekonwencjonalne zastosowanie. Pomysł dobry?

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Cześć interesuje się kupnem obciążników do 1kg,żeby potem założyć sobie na ręce. Chce w nich ćwiczyć rzut.Gram już sporo w kosza i pomyślałem że może nic sie złego nie stanie ze stawami, jak założę sobie na ręce niewielki ciężar i zacznę w nich rzucać do kosza? Chce ćwiczyć szybki,stabilny rzut nie psując techniki. Co o tym myslicie? Ryzykowne ?

How Bad Do You Want It?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
dziwny pomysł, zacznij od lzejszego ciezaru 0,5/250gr, dostaniesz takie na alledrogo

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
A co bedzie po zdjęciu takiego obciążenia bo wydaje mi się że nawet te 250g zmieni dużo piłka będziesz za mocno rzucał do kosza, moge sie mylić ale tak na chłopski rozum to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
kombinujesz, sprawdz i bedzie wiedział, siła i dynamika na pewno sie zmienia

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Wlasnie o to mi chodzi. Szybkosc i Dynamika. Wypowie sie ktos wiecej na ten temat?

How Bad Do You Want It?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantlami

Następny temat

Bieg Morskiego Komandosa - trening.

Wiecej