SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spięte, napięte ręce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Witam
Od niedawna trenuje kick boxing i mam pewien problem. Wszyscy mówią mi, że mam spięte ręce. Jest to bardzo uciążliwe, bo przy wyprowadzaniu serii ciosów szybko sie męczę i przez to tracę na szybkości.
Macie jakies cwiczenia, jak sobie z tym poradzić?
Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :)
Pozdrawiam
bartes155
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
za bardzo się spinasz i chcesz pokazać co umiesz pewnie ;) Rękę spinaj przy końcowej fazie ciosu czyli np na worku. Ręka leci leci luźno i na samym końcu wkładasz siłę w cios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
bieg bokserski dobrze łapy wyrabia, możesz robić z ciężarkami 2 x 1kg

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
bieg bokserski tzn bieg z obciązeniami ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
bartes155
bieg bokserski tzn bieg z obciązeniami ? :)



tzn to mniej więcej z małym obciązeniem w łapach,albo walka cieniem i tez w miarę "powoli" z nieduzym obciażeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
z czasem nie będziesz się spinał,wyrobisz to po pewnym czasie każdy tak ma na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1798
Dokładnie tak jak wyżej. Walka z cieniem i luz luz luz. Ciosy na początku nie mają być silne a poprawnie technicznie. Rozumiem, że z małym stażem nie sparujesz więc po co masz się spinać?
Powolutku i do przodu. Pierwszy luz złapiesz po okolo 4-6 miesiącach treningu i potem już będzie coraz bardziej z górki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Moim zdaniem są dwa problemy. 1. męczące się łapy, rozwiązanie: jak najwięcej uderzać, biegi bokserskie, walki z cieniem. 2.spinanie, rozwiązanie: czas, obycie i obicie. Jeśli np. partner za mocno bije, to mu to powiedz. Nie ma w tym nić do wstydu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Okej, dzięki za pomoc. Pozdrawiam ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatki MT

Następny temat

Do pobrania bezplatnie 2 FotoKalendarze SW na 2014:

WHEY premium