SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam Polonusów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171932

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
zapytaj sie o overdraft facility (((taka opcja za mozesz miec np stan konta 1500 na minusie bez zadnych oplat...czyli 1500 PRAWIE bezplatnej porzyczki...prawie bo jest zawsze oprocentowanie jakies, w lloydsie np 1,5% w skali roku czyli tyle co nic)))w twoim banku...generalnie ciezko polakowi dostac porzyczke bo sporo pobralo i spier*** do polski, mozesz zapytac sie o karty kredytowe wszedzie praktycznie...Tesco daje bezodsetkowa na rok tylko nie wiem czy to przypadkiem tylko kiedy robisz balance transfer z innej karty...generalnie o karte mozesz zapytac sie wszedzie tesco argos asda m&s poprostu wszedzie no i we wszystkich bankach

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja w robocie gdzies do 0:30 pewnie zabawie bo hotel pełny ale w domu czeka 5 warek strong i jutro wolne wiec mam randkę z PS3 i COD4

A pieniadze można pożyczać w banku gdzie sie ma konto. Mi co chwile wkrecaja a to żebym sobie zmienił auto albo kupił chate...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Ja pokicalem do banku bo chcialem jakis mamy debet na normlanej karcie. Czesto potrzebuje a np. kaske przelalem na konto oszczednosciowe. Pogadalem z typkiem i dal mi 500 debetu na normalnej i zaoferowal dodatkowo kredytowke. Dali to bralem, nie zaszkodzi tylko wiesz ja np. mojej dziewczynie bym zabral kredytowke. Ona juz takich dlugo narobile ze kurffffa chu...j Dobrze ze przestalem klnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Porzyczke z tego co wiem to rzeczywiscie tylko w baku gdzie masz konto bierzace, ale karte kredytowa mozna wszedzie, najlatwiej chyba w tesco...tylko wlasnie jest ten problem ze sporo polakow wyciaga kase z kredytowkii wtedy jest lipa bo oprocentowanie wali od momentu wyciagniecia kasy + prowizja, a jak kupujesz z kredytowki to odsetki sa miejsze i dodatkowo oprocentowanie nabija po okresie 30-52 dni...tak przynajmniej w lloydsie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
dzieki ja mam w hsbc czy ktos orienyuje sie czy w tym banku moge cos pozyczki wziasc z gory dziekuje za pomoc ale mowili ze musze miec 6miesiecy stale dochody bez over draf?a mi potrzebna kasa eraz nie ma czegos w stylu prowident?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kobiety i karty kredytowe to kiepskie połączenie

Bez ciągłości dochodów nie dostaniesz żadnego kredytu nawet w Tesco-credit o którym ktoś tutaj wspominał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Mi co chwile wkrecaja a to żebym sobie zmienił auto albo kupił chate...

tutaj wkrecaja mi jak wiecej zyskac na mnie , jeszcze nigdy mi nie zaproponowali takich opcji od 4 lat owszem propozycje karty VISA przyslali mi poczta

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
warez bez ciaglosci dochodow w dzisiejszych czasach to nawet w morde nie dostaniesz.
to oczywiste, ale mimo to najlatwiej karte dostac w tesco. Tak przynajmniej bylo w listopadzie

pzdr

zanett provident jest i chyba nawet tak samo sie nazywa...pelno jest tez takich malych firmek jak ta np http://www.paydaybank.co.uk/  poszukaj na internecie napewno cos znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
nie lepiej pozyczyc od kogos znajomego??

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
dzieki za pomoc a znajomi zyja n a biezaco wydaja nie odkladaja jak ja.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

irlandia-auto

Następny temat

apteka w uk

WHEY premium