SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam Polonusów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171941

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
ZAbolandia

i wcale nie jest to zgnily zachod

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
było cicho przez pare dni a ty pani z agencji dzwoni drogi polaku czy nie zechciał bys pracowac tu i tam adresu nie podam bo recesja wielka i jeszcze sie ktos wbije na krzywy ryj
praca w zawodzie heheh (FORK LIFT DRIVER) zawód tu nabyty.....12eu idzie przeżyc od piatku do piatku hehe

ale rozwalił mnie tel ze airport driving school ze potrzebuja ludzi na instruktorów jazdy,,,... wiele pytań podałem referencje odzwoniła po 40 min i mowi ze spoko fajnie ze zaprasza mnie na testy we wtorek o 12stej jazda i teoria znajomosc ang i takie tam mowi ze to nie kazdy moze to przejsc duza selekcja....ale kaze zapłacic 105 eu za te egzaminowanie mnie co wy na to ?? sam nie wiem czy chcem codzienie widziec smierc przed oczami jak mi wejdzie taki irol co jezdził autem tylko na PSP czy tez na PS3 w grand turismo:)

ale sie rozpisałem to dlatego ze nie mam z nik pogadac....zona w pracy znajomi co prace stracili powracali tylko ludzie z jajami tu siedza hehehehe

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
w sumie jak masz kase i Ci nie szkoda to mozesz sie zabawic , Ja bym pewnie poszedl na to bo lubie hazard

Ja gram w Formule 1

w sumie z drugiej strony to nic pewnego na 100% , mowisz ze selekcja jest to szczerze bym to olal , choc warto sprobowac

sam nie wiem co zrobic

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
siemka wszystkim warezz u mnie w miare dobrze a cyc jak to cyc stoi w miejscu skoda ze nie rosnie ale co zrobisz?he dobra... od lutego zaczynam cwiczyc bo teraz troche sie pozmienialo nie mam neta chodze codziennie do forum na godzinke na neta lepiej to niz wcale w lutym sie przeprowadzam nie wiem co z silownia mam zrobic sprzedam tanio cala silke bieznie i stesknilam sie za warezzem duze pozrowionka,,,

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Lepiej powiedz jak tam w tej twojej pracy?

U mnie chwilowy przestój forma pana z pod budki z piwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
to forma taka jak u kazdego

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Forum kulturystyczne a nikt sie nie fatyguje cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
mocni w gebie wazne ze faja stoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ta ale jeszcze chwila i tego nie zobaczysz bo ci brzuch zasłoni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

irlandia-auto

Następny temat

apteka w uk

WHEY premium