SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam Polonusów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171954

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Po trajlerku stwierdzam ze znowu komercyjna kupa jak wszystkie czesci X-MENIKOW , mumi i tych typow przereklamowanych filmow. Po Matrixie nikt nie moze nic wymyslic zaskakujacgo, nawet filmowanie komiksow jak dla mnie wychodzi im po prostu chooojovo. Maja duze mozliwosci i naprawde mogli by zrobic cos ciekawego ale te filmy sa robione na sile ,bez pomyslu, z chojowyyyym nudnym dennym scenariuszem. Generalnie wszystko na ch, n ,b . To tyle o tym filmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja tam myśle że Wolverine jest targetowany do świrów takich jak ja i remylogan którzy siedzieli nad komiksami za szczyla
Iron Man mi śmierdział ale na wolverine czekam z niecierpliwością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Jak warezz - tylko dla ludzi w temacie. Dla kogoś, kto nie zna postaci i jej originu to faktycznie może być niezrozumiały bełkot
W przypadku Wolverine'a jestem ciekawy, jak film będzie się miał do Weapon X...

Poza tym czekam też na nowego Punishera, no i oczywiście Watchmen. Aha, na stronce, którą podałem wcześniej, jest też trailer do Dragon Ball'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak spędzacie wigilię? Pełna polska tradycja czy przejeliście lokalne zwyczaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
jedzac,chlejac,debatujac i decydujac o losach swiata.







Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
w PL czyli raczej z tradycja będzie pasterka pewnie na kogoś działce jak co roku

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659


Wczoraj jeden z polskich kucharzy u mnie w pracy powiedział: "Nie wyobrażam sobie śniadania bożonarodzeniowego bez indyka"

I tradycje chooy strzelił

Pasterka musi być

Zmieniony przez - warezz w dniu 2008-12-17 23:54:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Pełna polska tradycja czy przejeliście lokalne zwyczaje?

A oni mają jakieś zwyczaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
tak, dla nich to okazja do tego żeby się napierd****** chyba nic więcej.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ale są nayebani rok w rok. Czyli tradycja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

irlandia-auto

Następny temat

apteka w uk

WHEY premium