SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie tłuszczu na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. Mam 15 lat 169 cm i ważę 57 kg. Wszystko wydaje się być OK. Ale mam problem z tłuszczem na brzuchu...

Wygląda on tak :

http://yfrog.com/dz1030066j

Czy da się w ogóle ten tłuszcz spalić? Z pozostałymi częsciami ciała jest wszystko dobrze, tylko ten brzuch...

Z góry dzięki,
Aren

"Ten, kto przejmie 'siódemkę' na pewno dobrze sobie poradzi. Jednak to nie numer jest najważniejszy, ale herb Realu Madryt" - Raúl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
Jasne, że sie da:)

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1

Proponuje użyć wyszukiwarki-setki takich tematów było już poruszanych. Nie chce Ci się poszukać informacji, a znajdziesz czas i zapał na ćwiczenia? Tu niestety nie ma drogi na skróty. Kluczem do rozwiązania Twojego problemu są "aeroby". Reszte informacji poszukaj sobie sama:p

Pozdrawiam

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
"Reszte informacji poszukaj sobie sama:p "


Przepraszam bardzo ale jestem chłopakiem XD

"Ten, kto przejmie 'siódemkę' na pewno dobrze sobie poradzi. Jednak to nie numer jest najważniejszy, ale herb Realu Madryt" - Raúl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam duży problem błagam pomocy :/

Następny temat

Dieta masa, prosze o ocene i odp na pare pytan

WHEY premium