SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skrecona kostka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2052
wie ktos czy ubezpieczalnia wyplaca cos za skrecenie stawu skokowego??

Mein schöner weißer Plattenbau wird langsam grau.
Draufgeschissen! Ich werd auch alt und grau im MV.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
wiesz mnie nawet nie bolalo takze sceimniaj ze boli i usztywniaj noge ale tak zeby sie lekarz nie pokapowal pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Wyplaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7509
mi s****ysyny wyplacily 170 zl a pop*****lalem dwa miechy w gipsie i jeszcze pozniej rehabilitacja! mialem wszystko po kolei uszkodzone : torebki stawowe ,wiezadla ,plyn sie uzbieral ,zrewane naczynia krwionosne.

Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
a mi 375 a nawet nie bolalo :D pzodr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
do kogo sie zwrocic zeby mi wyplacili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
bo ubezpieczenia sie wyplaca od % uszczerbku na zdrowiu, a nie od przebiegu urazu... sie ciesz w takim razie ze masz maly uszczerbek ...
ja mam 2 miechy gips- podwichniecie stawu skokowego+zlamanie tylnej czesci kosci piszczelowej(sruba) i chyba tez musze zlozyc wniosek o odszkodowanie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Do autora

Jak się uczysz jeszcze to chyba do szkoły trzeba si ę zgłosić po papiery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
ubezpieczenia nie wyplaca sie tylko od % uszczerbku zdrowia ale tez od kwoty ubezpieczenia na jaka byles ubezpieczony
ja jak polamalem sobie zeby w wieku 12 lat to dostalem 85zl odszkodowania 2 lata pozniej polamalem sobie kciuka prawej reki w 2 miejscach i dostalem 120zl odszkodowania

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
hrhr

Daniello ja też mam śrube

jutro zdejmują mi gips

rekonstrukcja troczków ścięgien mięśni strzałkowych

kosmiczna nazwa

dla niewtajemniczonych koło lewej kostki to jest, objawiało się tym ze jak troche zle stanelem lub robilem zbyt raptowny ruch miesien nachodzil na kostke i moglem go sobie wciskac spowrotem

masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
ja mam skrecenie stawu skokowego, bez zadnego gipsu normalnie chodze, tez dostane cos kasiury ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2052
gdzie sie zglosic po papiery to wiem a ubezpieczony jestem w szkole,pracy i dodatkowo w zwiazku zawodowym

Mein schöner weißer Plattenbau wird langsam grau.
Draufgeschissen! Ich werd auch alt und grau im MV.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ul. Kresowa Poznań

Następny temat

Jak sprawdzic Sogi

WHEY premium