SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skonczony ckl detonator + napalm co teraz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
Witam, tydzień temu skończyłem cykl detonator + napalm ogólnie mówiąc nie jestem zadowolony... brak zadowalających przyrostów siły i wzrostu mięśni...

chcę od nowego roku znowu coś zacząć brać, myślałem o jabłczanie CM3, ale sam nie wiem czy to dobry pomysł? nie znam się na teraźniejszych suplach... poleci ktoś coś? muszę coś brać, bo wtedy moja motywacja do treningów wzrasta o 300% z góry wielkie dzięki ziomeczki pzdr!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak źle reagujesz na kofeine to kup noobostera bez kofeiny kofeine lub guarane osobno to będziesz dawał tyle ile Ci potzrebne.
np
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Double_Impact-opis29726.html
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Caffeine_-opis27289.html kofeina po 100mg można kombinować sobie w takim napalmie 200-300mg kofeiny powinno być

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
głupie założenia, po co trenujesz? po to żeby brać suple? ja brałem detonatora i napalm i efekty zajepiste, ty nie miałeś bo założe się że diety nei masz\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
efekty były nie powiem, że nie no ale podobne np. do mojego cyklu na mono... spodziewałem się czegoś więcej... nie biorę cały czas supli zle mnie zrozumiales... chce teraz jakis cykl i pozniej jakos przed wakacjami... diete mam taka ze jem cały czas zdrową zywnosc tnz. łosoś, jajka, twarór, cycek kury, wołowinę itp. jem tego dużo, dokładneie rozpisanej diety nie potrzebuje nie mam na to czasu... kiedyś za małolata się w to bawiłem ale już za stary jestem praca nie pozwala, ale na pewno jem "dobrze" bo sięna tym znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 391
Dieta .....>POMOGŁEM DAJ SOG*A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
dać to w mordę mogę dać :P na razie zasłużyłeś na kopa w rowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 391
''bo wtedy moja motywacja do treningów wzrasta o 300% ''.... zastanów sie co ty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
lamusie... wytłumacze patologicznie: "mam większą motywację" won z tego tematu, a nie zaśmiecasz jakimiś drętwymi odpowiedziami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 391
a to jak wytłumaczysz .''dokładneie rozpisanej diety nie potrzebuje.. chłopie ty wiesz co dieta , jak piszesz ze masz dietę to rozpisz a nie wykręcaj się ze czasu nie masz jak tu siedzisz od conajmniej kilkunastu minut.. wymiary przynajmniej podaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
napisałem ze NIE MAM DIETY DOKŁADNIE ROZPISANEJ czy ty czytac nie potrafisz? cwicze około 6 lat kiedys bawiłem się z diety dokładne itd teraz nie mam na to czasu praca nie pozwala i obowiazki rodzinne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
chodzi mi o to ze nie jestem na biezaco na rynku odzywkowym a wiem ze wiele sie zmienilo i chce zeby ktos mi cos polecil jakis stack kreatynowy czy jabłczac czy jeszcze cos innego o nic wiecej nie prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 391
jak czytam to co piszesz to obstawiam ze jesteś zadymianym siedemnastolatkiem który chwali sie mamie ze c t on na siłowni nie wyprawia .. daj sobie z tym spokój !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement na masę

Następny temat

Cykl

WHEY premium