SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia do sprzedania

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
ławka płaska / skos wraz z uginaniem i prostowaniem podudzi , modlitewnik regulowany góra dół , stojak na przysiad , porecze, ławka skosna na brzuszki składana stojak na krazki mocowany na sciane , wszystko z identycznych kształtowników spawane przeze mnie, solidne i mocne o przekroju 2,5 cm na 5 cm za 500 zł

krazki
2 razy 15 kg żeliwne
2 razy 10 kg żeliwne
4 razy 2,5kg zeliwne
4 razy 1 kg żeliwne
4 razy 0,5 kg żeliwne
8razy 5kg toczone
2 razy 4 kg toczone
gryf łamany na triceps plus zaciski
gryf toczony z preta plus zaciski
2 sztangielki toczone plus zaciski
2 sztangielki kupione plus nakretki
kratownica z rurek na chwyt młotkowy z rurek pospawana
pas do mc całosc za 500zł
do tego dokładam juz gorszej jakosci gratis oczywiście
2 razy10kg krążki
sztangielka 13 kg
sztangielki byle jakie 2 sztuki po 4 kilo
krązki z bebnów hamulcowych zalane betonem w srodku wstawiona rurka symetrycznie wiec sa wysrodkowane haha
2 sztuki po 4,5 kg
2sztuki po 3,5 kilo
oraz to juz może smieszne ale 2 kwadratowe krążki z ceownika zalenego betonem z rurka wysrodkowana po 20 kg kazdy słuza one do tego że sa cały czas na sztandze na stojaku na przysiad służą na rozgrzewke i mozna do nich dokładac a o wyglad niechodzi a spełnia to zadanie tak jak trzeba czyli wązy po równo , troche linek z raczkami i gryfikami własnej produkcji na wyciag ale bez wyciagu bo miałem szyne pod sufitem na której były pomocowane kółka z czego była brama oraz wyciag plus drażek do podciagania
za całośc 900 zł jak wszystko razem , dodam że sam materiał na ławki itd wyszedł około 400 zł plus spawanie i malowanie zawiasy na ławki itd nielicze tego bo sprzet zawadza a naprawde dobry na piwniczna siłownie, między stojak na przysiady pasuje ławka skośna na brzuszki co tworzy nam wyciskanie skos w dół bo stojak ma około 8-10 wysokosci umieszczenia na nim gryfu plus krazki dobrej jakosci około 130 kilo wraz z gryfami kupionymi i robionymi pasem mysle ze warto za ta cene ,
jak ktos chce to wrzuce zdjecia
pozdro
ps , modlitewnik ma wspawany estetycznie lewarek od malucha i płynnie podnosi nam jego wysokosc haha
jeszcze pas do wchodzenia na słupy energetyczne , pas ma dwoje uszu z aluminium i jest naprawde mocny , słuzyc może on do podwiązywania ciezaru na porecze czy podciaganie
jesli ktos zainteresowany to odbiór osobisty na terenie piły, w sobote wstawie zdjecia jak mi sie uda a jak nie to na priv bede słac
pozdrawiam
_________________

kaszalot

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Jakieś zdjęcia towaru by nie zaszkodziły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
sprzedajesz pojedynczo? raczej wszystkiego to Ci nikt nie wezmie... ja byl bym chetny na 2x15 żeliwne jaka ewentualna cena? skad jestes...?

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
krazki
2 razy 15 kg żeliwne
2 razy 10 kg żeliwne
4 razy 2,5kg zeliwne
4 razy 1 kg żeliwne
4 razy 0,5 kg żeliwne
8razy 5kg toczone
2 razy 4 kg toczone


To mnie interesuje, da rade? Ile byś za ten ciezar chciał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
2 razy 15 kg żeliwne
2 razy 10 kg żeliwne
i ławka mnie interesuje ile byś chciał ??? i fotki wrzuć lub gg podaj

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
sprzedaje na 2 części czyli ławka stojak na przysiad poręcze modlitewnik ławka skośnaza 500zł
krążki plus gryfy , pas za minimum 500 zł całość oddam za minimum 800 zł
zdjęcia dam w sobote gdyż dopiero bede miec dostep do aparatu, jestem z piły i odbiór najlepiej osobisty aby nie było problemów że cos komuś nie pasuje
ławki robiłem sam , sa z takich samych kaształtowników , dobrze pospawane solidne itd
pozdrawiam

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1593
Byłbym zainstersowany gryfem łamanym i krazkami dwoma 10 kg
ile bys chciał ? - z przesyłka ?
O foty bym prosił jakies ;D

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1894
ile za stoajki małe i porecze,ławke do brzuszków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501


stojak na krązki

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501


ławka

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501


ławka

kaszalot

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam hantle (21 kg)

Następny temat

TITAN KATANA 300,00 PLN ROZ. 44 OKAZJA!!!

WHEY premium