SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do sprzedania GRUSZKA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam do sprzedania 3 razy używaną gruszkę, którą widać na zdjęciu. Cena do uzgodnienia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 990
mam pytanie dotyczace gruszki takej jaka jest na tym zdjecia do gory,(taka wlasnie mam jest napelniana meterialem i jest ciezka) czy ta gruszke mocuje sie na jakim łancuchu czy podwiesza sie do platwormy takiej jak ta

http://sportsklep.pl/product_info.php?cPath=30_38&products_id=94 

bo sa jeszcze inne gruszki

np.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81709129 

i wiem ze te sa pompowane i podwieszane do platwormy ale nie wiem niestety jak zawiesic ta moja gruszke czy ja podwiesic na jakims lancuchu czy na platormi ??

za odp z gory dziki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile chcesz za nią?

Nie pasowała Ci czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie jest za***....a! Ale mam małe mieszkanie. I niemam grdzie trenować. Trenuję taekwondo i jak chcem sobie pokopać to trener ma łapy i takie tam. Jak chcesz to ci ją mogę sprzedać za 50 zł. Odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na allegro kosztuje 45zł,co ty to ****a frajera szukasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sobie kup na allego ku...a jak taki cfany jesteś za 45 zl jak ci niepasuje myśliszz że ci za darmo oddam kosztowała ponad 80 zł. A tamte to jakieś ku...a z PRL-u wyprzedawane ze starych klubów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hapaj dzide wałkarzu

Widziałem taką samą na allegro tylko inny kolor,ale napis ten sam więc tu nie ******l cieciu bo wałkarz jesteś i wogóle to więcej szacunku bo jesteś tutaj od tygodnia więc zluzuj bo będe wiedział do kogo sie zwrócić i sie pożegnasz z tym forum

Frajerów to na allegro szukaj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam kur..a jesteś wałek chamie. Ty zacząłeś perfidną gadkę. Ja byłem grzeczny a teraz mnie straszysz usunięciem cieciu malinowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zacząłem perfidnej gadki,zapytałem sie grzecznie ile chcesz za to cacko,a że prubujesz zarobić tutaj na kimś to nie moja wina,napisałem ci że wałkarz jesteś skoro prubujesz to sprzedać za 50 zł jak na allegro za 45 chodzi

A usunięciem cie nie strasze,tylko tutaj sie wałkarzy nie lubi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc sorki! A ty też nie musiałeś tak ostro zaczynać ja poprostu chcem go sprzedać za 50 zł i już jak komuś nieodpowiada tonie moja wina. Nie miałem zamiaru nikogo oszukać więc mi tego nie zarzucaj. Przepraszam cię za chamski wypowiedzi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
sie ****a kłócicie o 5zł w tą czy w tą, szczerze powiem ze wolałbym zapłacić 5zł drożej niż na z***anym allegro kupować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
demień 5zł to za przesyłke płacisz a drugie 5zł to już masz na browara

Seagal ok,strzałeczka,sorki za ten burdel co to żem go narobił w Twoim poście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Perfumy ....

Następny temat

KARTA GRAFICZNA

WHEY premium