SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia,odzywianie - przemiana materi :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
to ze przemiana materi przyspieszy to nic.
po tym co piszesz moge uznać ze nigdy nie miałeś zwiekszonej przemiany materii

dla kogos o wadze 58kg 4 posiłki to wcale nie jest problem i nie przesadzajmy ze potrzebuje az takiej "góry" żarcia jak by zmiejszyl przemiane materi to spokojnie 2200kcal by stykalo i jeszcze pewnie dowali z 6g ww co całkiem bedzie o kant du*y bo cukry też są czynnikiem zwiekszajacym przemiane materii

najpierw niech zmiejszy(a nie jeszcze zwieksza) przemiene materii takie jest moje zdanie na ten temat

a naprawde ciekawy jestem co wyniknie z tej 3000kcal diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
to inaczej, pokaz mi hardgainera ktory zrobil za.ebista mase na 3000 kalori? wtedy przyznam ci racje, i masz soga. A dowodem na poparcie slusznosci mego zdania i zdania Volcanodon jest 50%tego forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
dla czego sądzisz ze jest hardgainerem?

moim zdaniem dobrze by było żeby poleciał z malym jedzeniem przez jakiś czas 3xdzien posiłek i nie za wiele + ograniczenie ww wtedy (przez jakis tydzien) moze udać mu sie zmiejszyć przemiane materi i wtedy jak nagle zwiekszy kcal do tych 3000 a nawet 2500 to powinno isc +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
czy zje 3 czy 6 posiłków to nie wpłynie to na metabolizm no bo niby na jakiej zasadzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
powiem tak przyśpieszony metabolizm i zwiekszona przemiana materii sprzyjają odchudzaniu ;] za to spowolniony powoduje odkładanie robienie "zapasów"

http://www.we-dwoje.pl/przemiana;materii,artykul,11349.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
no fajnie, ale ilość spożywanych posiłków nie ma na to wpływu jeżeli rozkład btw i kcal jest zachowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
chyba nie czytałeś arta z linka up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy zje 3 czy 6 posiłków to nie wpłynie to na metabolizm no bo niby na jakiej zasadzie?

bo przyspiesza przemiane materii... po prostu.
im mniej posilkow tym organizm bardziej przestawia sie na magazynowanie. to jest wlasnie ten wplyw.

i tak co do najezdzania na tych co uwazaja ze 3000 kcal to malo.

nie mierzcie innych swoja miara. waze okolo 78 kg ( moze malo ale wzrostu mam 173 ), ale 3000 kcal to dla mnie katorga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
czytałem
no i co? jakaś badziewna strona propagująca diety typu 1000 kcal..

a metabolizm tej pani zwolnił, bo zaczęła stosować dietę głodówkową
i nie wyszła z tej głodówki, bo jak sama mówi jadła śniadanie i skromny obiad..

i co? gdyby rozłożyła to śniadanie i skromny obiad na 7 czy 15 porcji to metabolizm by przyspieszył? nie


wpływ np. takiego 1 posiłku dosatrczającego nam dzienne zapotrzebowanie na btw może być nie ciekawy ze względu na zdrowie czy kompozycję ciała, ale rozpatrując problem kolegi to jedzenie 4 czy 6 posiłków nie wpłynie na metabolizm
jedzenie 6 posiłków będzie wręcz lepsze, wygodniejsze i pozwoli wciąż dostarczać organizmowi aminokwasy

lepiej jeść częściej, bo organizmowi łatwiej uporać się z tym jedzeniem i je porządnie wykorzystać

no ale kurna wpływu na nasz metabolizm to ja jakoś nie potrafię dostrzec
bilans kaloryczny dzienny to podstawa i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
no to 2 vs 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza dieta masowa - ocena/poprawki

Następny temat

dieta na mase dla endo do oceny:)

forma lato