SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłowy + aero + sauna ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 916 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19631
Witam,
chodzi mi głownie o saune.

Cel redukcja.

Po siłowym tre wskakuje na bieżnie i na pulsie 80% biegam. Zwiekszam stopniowo codziennie + 1 minuta ;)

Przed biore tested burner + beta alanina.

Pytanie czy po mozna saune czy lepiej juz serca nie meczyc po takich ekscesach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 415 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8774
Wiecej osiagniesZ dieta redukcyjna nawet przy minimalnym wysilku. Przydaloby sie jakies BCAA by ochronic mieso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 916 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19631
jem dziennie 4 marchewk i i 2 ziemniaki wiec jest ok. BCAA to jakis srodek z NASA ?

Ludzie ogarnijcie sie. Pisac zeby pisac to jest chore.

Dodam Ci znawco ze dieta jest dopieta + omega 3 + witaminy +czosnek + eaa i nawet gratisowe glutamina i elka.

Chodzi tylko o saune. !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8658
Wszystko zalezy od Twojego organizmu co jednemu służy i będzie pomocne drugiemu może zaszkodzić.Spróbuj z tydzen z suanom zrobic tylko nie przesadzaj.i duuzo wody podczas sesji teningowej.wklej diete i trening..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 11365 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86707
A skąd mamy wiedzieć, że masz dietę? k***a, wróżki same tu siedzą.

Sauna nic nie da, bieganie też bym przemyślał - interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4314
ja tam od sauny wole wpierw goracy prysznic, a pozniej 1-2 minuty zimnego, trzeba uwazac z pikawka zeby nie strzelila ;) ale to jak pozniej czuje, ze mi krew pompuje i metabolizm nakreca jest bezcenne.. a sauna.. toksyny wypocisz z woda ale zeby fecik spadl ? watpie..

..:: Free Style Fighting ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kur.... ludzie czy ja pytam ile schudne ?

chyba nie uwazacie ze ktos jest taki madry zeby po saunie myslal ze schudnie....

Sauna to tylko regeneracja i relaks dla miesnia...

czy pytam tylko o to jak z sercem. czy nie za duze przeciazenie. Ale jak widac na tym forum tylko przeciazone to sa wasze mozgi.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Zmieniony przez - stozek89 w dniu 2012-03-03 22:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 11365 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86707
Nagroda miesiąc.

Pa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
witam! Jestem studentką 3 roku Odnowy biologicznej . Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej,
która posłuży mi przy napisaniu pracy licencjackiej pod tytułem: "Ocena wiedzy na temat prawidłowego korzystania z sauny". Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane dane posłużą mi wyłącznie jako materiał w pracy licencjackiej.

http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/9d0d8671-8417-f073-5dac-4f5f36589407
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ma to jakis sens??

Następny temat

FBW do drobnych poprawek

Fruzelina