SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Sory, zapomnialem dodac link ostatnio: http://www.platinum-club.com.pl 

Dlaczego uwazam ja za najlepsza?
1) zawsze kiedy potrzebujesz, mozesz liczyc na pomoc instruktora
2) jest mila atmosfera (nie tak jak np na silowni na ulicy Pieknej gdzie na wejsciu powiedzieli mi ze mam uwazac na rzeczy bo kradna)
3) jest duzo ladnych azjatek ( :) )
4) wlasciwie wiekszosc osob cwiczacych to studenci, mozna poznac wielu ludzi
5) mozna podpatrzec najlepszych - np Radka Slodkiewicza, mistrza Europy w kulturystyce
6) jest mnostwo sprzetow, lacznie z biezniami, stepperami itp - sprezty sa nowe bo silownia dziala od kilku miesiecy dopiero

generalnie polecam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 0

Zapomniałeś dopisać "REKLAMA" . Ładnie ta siłownia wygląda, ale przy takich inwestycjach mogliście się szarpnąć na klatkę do przysiadów .

P.S. Czy ten instruktor nauczyłby mnie robić Power Clean?

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-12-04 09:29:04

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7523
flipper200 ja ma do Ciebie takie pytanie bo wogole nie mialem stycznosci nigdy z silownia i jesli wykupie u was karnet chocby miesieczny to czy w cenie karnetu bede mogl si eskonsultowac ztrenerem ktory ulozylby mi odpowiedni plan treningowy i diete tak bym nei zrobil sobie krzywdy a moj trening byl efektywny? Jest tam parking dla samochodow? i w jakich godzinach jest najmniej osob? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
Chodzi lub chodził ktoś z was na siłownię "Olbrzym " na Os. Lecha 37 ?
Interesuje mnie jaka jest cena za karnet,jaki sprzęt,ludzie.
Jeśli ktoś zna inną siłkę w okolicy to proszę o info.
Aha siłownia na Polance mnie nie interesuje 195 zł za karnet to jakaś masakra, jak będę menadżerem jakiejś dużej firmy to może się zapiszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19457
70 zł za karnet.Nie ma stojaków pod przysiady :( po za tym jest wszystko co trzeba. Ławki proste, skos dół i góra, maszyny/wyciągi jak ktoś używa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
maszyny/wyciągi jak ktoś używa.

Dobre .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
mały huba byłem na tej siłowni mieści się na Os.Lecha 37 nie mogłem znaleść, okazało się że mieści się w szkole tzn. wejście jest z boku.Siłownia zmieniła nazwę z "Olbrzyma" na "Samsona". Faktycznie nie ma stojaków pod przysiady szkoda pozostaje tylko wypychanie ciężaru na maszynie.Jest tam trochę mało miejsca , bo jak chciałem zrobić martwy ciąg to musiałem dwa stanowiska przesówać :D także jak ktoś ćwiczy podrzut i rwanie to nie wiem gdzie to zrobi nie ma miejsca.Plusem jest osobne pomieszczenie z rowerkami , biężnią, argometrem(wiosła) itp. dobrę na rozgrzewkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Witam czy ktoś mi może polecić jakąś siłkę w okolicach ogrodów?? Tylko nie DAWID bo jak tam wchodzę to mnie nerwica bierze. Chodzi mi o to żeby był w miarę porządek, żeby było sporo miejsca, schludnie i miła atmosfera. Mogę płacić do ok. 100zł na miesiąc. Może być troche dalej niż ogrody (posiadam auto i mogę dojeżdżać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
Jak tam cie nerwica bierze to mysle ze Sukces na ul. Jackowskiego powinien ci przypasic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Czesc wszystkim, narazie w domku probuje ale chcialbym zaczac na silownie chodzic i cwiczyc, mieszkam w centrum dokladnie łazarz, moze cos w strone dębca bo z tamtych okolic jest moj kumpel. Szukamy czegos w miare taniego, umowmy sie ze cena 60-80 to standard, szukamy czystej porzadnej silowni zeby mozna bylo w spokoju sie wglebic w temat. Nie interesuja nas mordownie, ani szukanie obciazen po silowni. Milo by bylo jakby byl w cenie trener zeby pokazac co i jak, ustalic jakis trening. Pomoze ktos bo informacji jest wiele ale trudno sie przez to przebic. Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO

WHEY premium