SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezon masowy Przemko15

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Witam wszystkich serdecznie jestem właśnie po skończonej redukcji aktualnie na roztrenowaniu i małej przerwie od siłowni, nie trenuję już tydzień i nie robię żadnego cardio, jem co chcę , odstawiłem też T3 i zrobiłem kilka dni na wysokich węglach. W piątek chciałbym zacząć znowu się budować, zdecydowałem się na Test cypio oraz Dekę będzie to moja pierwsza styczność z deką Planuję dawki:
- Test cyp 750mg ew
- Deka 400mg ew
- do tego symex 12,5mg e2d oraz cabbaser 0,5mg e7d (na samym tescie 500mg ew leciało 0,25mg caba e7d dlatego nw czy taka będzie ok)
- HCG bite 1000J e7d

Będę to ciągnął ile da radę ale wstępnie do marca/kwietnia potem redu na innych środkach

Mam trochę pytań a więc:
- Czy dekę mam bić raz w tygodniu ? czy lepiej 200mg Deki + 375mg Testa pon/pt będą ok? Spotkałem się z takimi rozpiskami że częstsze podawanie deki niż raz w tygodniu powoduję nagromadzenie jej w organizmie co powoduję większe skutki uboczne przez wybitą prolkę i progesteron? ( jest to opisane w czarnej księdze )
- Cabasser 0,5mg e7d dla osoby z tendencją do wysokiej prolaktyny będą ok? oczywiście i tak zrobię badania po 2 tygodniach
- Po ilu tygodniach zacznę "czuć" dekę? czy wgl są jakieś odczucia

Na obecną chwilę tylko tyle pytań reszty nie pamiętam wszelkie sugestie odnośnie dawek i bicia deki mile widziane,
1. WIEK: 19
2. WAGA: 100,5
3. WZROST: 193
4. WYMIARY:
-biceps: 42,5
-klatka: 124
-udo: 65
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 3 lata
6. DIETA: obecnie jem co chcę
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: test 500mg ew, t3 50mcg ed, obecnie sam test
8. TRENING: obecnie nie trenuję
9. CEL CYKLU: dobrej jakości masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cały czas ON
11. POZIOM BF%: 9
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: BARDZO DOBRY
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do niczego
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x5
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: 100x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Inj daj 2x pon/czw.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Daj testa na 16 tyg , a DD na 14 tygodni.

Na cyklu co kilka tyg hcg przydatny cabaser i exe lub arimidex.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Czyli nie ma znaczenie czy bijemy Dekę 2 razy czy raz w tygodniu? a to w czarnej księdze to stary mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Deka/bold może iść 1x week. Jednak ja i tak rozbijam na co najmniej 2x week. Bold/tribold u mnie szedł i tak 3x week pon/śr/pt
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
rozbij sobie na raz albo na dwa, wtedy możesz nawet w jednym szocie z testem zapodać
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przemko15
Witam wszystkich serdecznie

A spróbuj tylko o coś zapytać mnie teraz, gdzie dla mnie powitanie?

Dekę i testo bij jak Krzyku pisze 2x week, nie będziesz musiał na raz ładować tyle soku, bo jednego dnia wyjdzie Cię 1,5ml a drugiego 3,5, lepiej sobie to rozłóż. Deka do dekanian nandrolonu, czyli b.długi ester więc i tak nastąpi nagromadzenie/kumulacja, czy wbijesz raz czy 2 razy week, a wygodniej jest bić mniej w jednej ini, przynajmniej dla mnie i pewnie dla większości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
zioekt
przemko15
Witam wszystkich serdecznie

A spróbuj tylko o coś zapytać mnie teraz, gdzie dla mnie powitanie?

Dekę i testo bij jak Krzyku pisze 2x week, nie będziesz musiał na raz ładować tyle soku, bo jednego dnia wyjdzie Cię 1,5ml a drugiego 3,5, lepiej sobie to rozłóż. Deka do dekanian nandrolonu, czyli b.długi ester więc i tak nastąpi nagromadzenie/kumulacja, czy wbijesz raz czy 2 razy week, a wygodniej jest bić mniej w jednej ini, przynajmniej dla mnie i pewnie dla większości.


Zioekt następnym razem będzie przywitanie i specjalny poemat dla Ciebie Dzięki wszystkim za rady no i oczywiście specjalne podziękowania dla Zioekta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeszcze kwestia dawkowania na ug bierz poprawki , daj 400mg deki i około 600mg testosteronu.

Zapomniałem o progesteronie na ostatnie 4tygodnie cyklu, daj pochodną DHT jak proviron, aby zminimalizować po cyklu podniesienie progesteronu, to najtrudniejszy hormon do zbijania , na cyklu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale gość będzie walił 400dd i 750testo, więc jakie poprawki wnc? A z resztą nie każdy lab jest zaniżony... chyba... bo idąc tym tokiem myślenia wszystko by trzeba było mnożyć razy dwa plus jeden. Jak nie będzie kręcić to podbije i tyle, chyba logiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Dawki dobrane dobrw
Cykl byl lecial min 20 tyg
Osybiscie hcg bym dawal co 4-5 tyg 2*2500 co 3 dni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec redukcji (?)

Następny temat

Jakie środki na dobrej jakości mase

WHEY premium