SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl nr 1 - NIE NA SEZON !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, jestem długo związany z innym forum katalogów, dlatego piszę z hawajskiego konta

Będzie tu więcej pytań i rozwiewania wątpliwości nie tylko związanych z dopingiem, ale wolałbym mieć je w jednym miejscu.

uwaga

Cykl nie jest na sezon, to czy się mu kiedyś poddam też nie jest w 100% pewne. Chciałbym się dowiedzieć jak by on miał wyglądać gdybym już się za to zabrał. Może po wakacjach, może za rok lub dwa. Powiedzmy oddalony w przyszłość na odpowiedni czas.


A więc w skrócie co do samego cyklu.
Chciałbym osiągnąć w miarę przyzwoitą sylwetkę i ją utrzymywać. Nie chciałbym jakiś mega wielkich przyrostów, tylko delikatnie wspomóc budowę tkanki mięśniowej, tak żeby od razu nie było widać "o matko koks". Nie wiem czy będę potem stosował SSA i czy mi się spodoba, ale nie chciałbym sobie zrobić krzywdy idiotycznym stosowaniem w stylu, "wpadła mi deka do łapy to se wstrzykne".

Aha, i nie chciałbym łykać mety i innych rzeczy, tylko soki. (Zastrzyki mogą być z dowolną częstotliwością), z uwzględnieniem suplementacji i reszty. Chciałbym finansowo to rozplanować i skompletować a nie na łeb na szyje szukać po rozpoczęciu cyklu

W skrócie cykl nie na teraz, bardziej z ciekawości co i jak miało by byćrobione, ewentualnie poczekam na właściwy moment. Nie ma ze mnie zrobić wielkiej świni tylko delikatnie wspomóc, chciałbym zobaczyć jak to jest być "on".

Oczywiście środki zastosowane mogłyby być takie które rzadko są fakeami, bo jako takiego dostępu nie mam, a nie chce brać od kogoś znajomego żeby wszyscy wiedzieli (mam swoje powody), wiec żeby przy kupnie mniejsza możliwość wy***ki była.

Jak i czym odblokować, wszystkie inne środki jak cynk które mogą być pomocne żeby w kosztorysie uwzględnić, oraz co gdybym w połowie cyklu musiał zaprzestać (wole wiedzieć co robić w nagłych wypadkach).

I czy gdybym zastosował ssa, po jakimś czasie musiałbym zrezygnować z siłowni, wróciłbym po jakimś czasie to miałbym problem z budowaniem masy bez ssa?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 86

Wzrost: 187

Obwód klatki: 104 (na wydechu)

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 87

Obwód uda: 59

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: 6 miesięcy ( ogólny z 3,5 roku)

Ilość spożywanego białka: 2 g / kg

Ilość spożywanych węglowodanów: 4,5 g / kg

Ilość spożywanych tłuszczów: 1,5 g / kg aktualne zapotrzebowanie kaloryczne to około 3200 kcal, z tamtym przelicznikiem wychodzi coś ponad 3400 kcal, o ile bym musiał przeroszyć bilans będąc "on"

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: za starych czasów split, potem obwodowy, kilka cykli hst (byłem bardzo zadowolony), obecnie cały czas (6 miechów) obwodowy:

1. 3 x przysiady ze sztangą
2. 3 x klatka płasko (wyciskanie)
3. 3 x wyciąg (plecy)
4. 2 x martwy ciąg
5. 1 x wyciskanie francuskie leżąc
6. 1 x unoszenie sztangi stojąc (biceps)
7. 2 x wznosy sztangi z klatki do góry siedząc (barki)
8. 1 x unoszenie sztangi do poziomu szyi z przodu stojąc (barki)
9. 1 x kaptury
10. 2 x brzuszki na skosie z obciązeniem

trening trwa około 45 minut, jeśli mam możliwość to robię przeplatając antagonistycznie (plecy, klatka, plecy, wiadomo o co chodzi) każde ćwiczenie x razy po 10 powtórzeń

pytanie i czy musiałbym coś zmieniać, szczerze powiem że nie chciałbym ćwiczyć splitem



Cel cyklu: umiarkowane wspomaganie budowy masy mięśniowej, nie od razu rozrost jak szafa.


Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: mało

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ekto, brak tendencji do tycia

Stan zdrowia: zdrów

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nogi strasznie owłosione, klatka słabo, zarost na twarzy też słaby

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): chyba z 85 kg

Martwy ciąg (MAX): 10 x 80 kg

Przysiad (MAX): 10 x 60 kg (jest zapas)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tak więc bez wielkich kombinacji w przyszłości jako twój 1 cykl testosteron solo do wyboru prop,enan,cypio.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
pytania:

1. czy znacie książki w których jest opisana gospodarka hormonalna, łącznie ze wszystkim co się w organizmie dzieje, chciałbym pogłębić swoją wiedzę ale w oparciu o podręczniki a nie internet

2. który testosteron z z uwzględnieniem uwag 1 poście? Jakie dawki i czas oraz odblok i inne elementy żeby jakiś kosztorys naszkicować?

3.Jeśli moje zapotrzebowanie na kcal jest około 3200 kcal to o ile powinienem zwiększyć bilans będąc na cyklu?

4.Czy trening obwodowy może być stosowany z powodzeniem czy musi być konieczni split?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10529
1. Sterydy anaboliczne " Czarna księga" cała prawda.
2. Prop- 50 - 100mg e2d 48h po ostatnim strzale odblok, clomid 3 dni po 100mg następne dni po 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15860
zacznij sam czytac a nie pjerdolisz. nikt za Cebie wszystkiego nie zrobi. w ogole piszesz jakbys z silownia mial do czynienia 3 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
https://www.sfd.pl/ZACZYNACIE_KOKSOWAĆ,_MACIE_PROBLEMY__CZYTAĆ!!!-t132079.html

https://www.sfd.pl/WSZYSTKO_O_ODBLOKOWANIU!!!-t132957.html

https://www.sfd.pl/UKŁADAMY_CYKLE-t227166.html


ccor72z mozna troche grzeczniej, forum jest po to zeby pytac a nie napinac się przez internet

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
jak na pierwszy kontakt to zdecydowanie propionat. w razie czego odstawisz i stezenie szybko spadnie. Co do rodzaju treningu to zalezy to od celu jaki sobie zalozysz. Obwodowy z reguly dobry jest dla poczatkujacych, zeby rozruszac sie i wejsc na odpowiednie obroty. A skoro myslisz o dopingu to chyba do tej grupy nie nalezysz...wszytsko jest na forum. Jak sam sobie poszukasz to lepiej na tym wyjdziesz bo przy okazji moze dowiesz sie czegos wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapjerdol Omadryna co sie bedziesz pyerdolil

a tak powaznie to widze ze boisz sie SAA jak jakas baba i wyczytujesz jakies niestowrzone rzeczy.Albo jestes chlop i bijesz ale zostaw koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15860
Tukoz
mozna grzeczniej, ale mozna tez samemu sie pofatygowac i przeczytac podwieszone posty, ale latwiej jest miec wszystko podane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
ccor72z dobrze mu napisal...tego samego zdania jestem! Co do tomu wypowiedzi...Tukoz nie dziw, bo pewnie chłop jak wielu jest na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Czytałem podwieszone posty, uwierzcie że znam to forum kilka dobrych lat.

Nie boje się koksu. Uważam po prostu że teraz to nie jest dobry moment, a chciałbym mieś wszystko zaplanowane i wiedzieć co jak zrobić. Zapytałem się tutaj bo chciałem rozwiać kilka wątpliwości.

Nadal nikt nie odpowiedział mi o ile zwiększyć kalorie, normalnie dbam zawsze żeby było + 200-300, ale nie mam pojęcia ile dorzucić do ssa.

Co do dawki propa, ok często pojawia się 50-100 e2d, ale jak długo?

Rozumiem waszą niechęć do "pomagania nowemu co chce gotowe", sam w dziale którym się zajmuję też jestem temu niechętny ale nie piszę poczytaj podręczniki, tutaj nikt ci nie pomoże.
Nie rozumiem tego tym bardziej że chcę się do edukować, spytałem o podręczniki, żeby dokładnie dowiedzieć się jak działa układ hormonalny (razem z reakcjami chemicznymi itd)

Zmieniony przez - makuracik w dniu 2010-05-06 21:59:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwany cykl - prosba o pomoc

Następny temat

pobolewanie w okolicy sutka - poczatek gino?

WHEY premium