SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sekcja specjalna zawsze lojalna - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
kebula
Bull
kebula
jeszcze w życiu nie miałam takiego białka w ustach, a widzę, że dobre. tylko trochę szkoda mi btw


na targach minimum z 10 rożnych spróbujesz


tu się zastanawiam, czy jest sens, bo ostro przekroczę rozkład, a czity źle na mnie działają. no chyba, że jako czity liczę picie alkoholu
bialko bialko sila masa:D czit czit:D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Darek59
Bull
Nie mogę się dziś pozbierać, wczoraj wypiłem butelkę słabego wina i cały dzień głowę mi rozsadza. Dawno kaca nie miałem.


Dobry wieczór

To nie wino, to pogoda.


albo pogoda, wino i test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Bull
Julietta
Bull
Nie mogę się dziś pozbierać, wczoraj wypiłem butelkę słabego wina i cały dzień głowę mi rozsadza. Dawno kaca nie miałem.


to tak jak mi, tylko, że ja wypiłam pół butelki


i to jeszcze z wodą i lodem
acz zrobiło mnie mocno



mnie rownież pozamiatało, ale tak sobie tłumaczę, że to dlatego, że weszło w reakcję a antybiotykiem, który biore na zapalenie oka

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aniitka155
red bull ja pisalam wczesniej :D wliczales to wino?:D


miałem niedociągnięcia kaloryczne a wino było mocno wytrawne
wiec jakoś uszło

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-24 23:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
lody bialkowe FA <3 ja wpadne na Opole tylko na 2-3 godziny,mam nadzieje ze zdaze. Egazaminy mnie wezwaly;/

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Jakieś wariacje są z ciśnieniem, nic mocniejszego wczoraj nie piłem, a łeb mnie od rana nap....la

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
starość nie radość, to samo mam dziś a niestety do 5 rano w pracy siedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
noo mnie teraz tez. ajaja przerabane. uciekam spac bo od na nogch paaa:)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a mi w tej pogodzie tylko zyly wariuja burza cieplo duszno no juz nie duszno ale dziwnie. dobry wieczor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
dobry wieczór

xxx

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obliques! Niech nam żyje sto lat!

Następny temat

"Janina - bo tak na imię babie..."

WHEY premium