SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sekcja specjalna zawsze lojalna - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Mi się wydaje, że te hybrydy mniej niszczą płytkę, ja po żelach, które miałam w zeszłe wakacje to przez prawie rok teraz nie umiałam wrócić do stanu sprzed nakładania żeli... Stąd moje szczęście, że w końcu udało mi się zapuścić swoje własne :D
A swoją drogą o żelach też myślałam, że mam wrażenie, że z nimi jeszcze więcej roboty, jeszcze jak samej sobie bym miała robić..

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Może te moje lakiery są po prostu takie do kitu... Zalewają skórki i przez to są zgrubienia po bokach i w tym miejscu odchodzą.
Ale na razie wolę się skupić na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ups ja mówiłam o żelowych pazurkach nie lakierach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
No moje są beznadziejne bo najtańsze, ale jak się postarałam bardziej przy nakładaniu itp to na razie już prawie tydzień się te hybrydy trzymają :D ale spoko, w niedziele na konie więc pewnie stracę połowę (tak miałam ostatnio, 3 dni - pojechałam na konie, a tu straciłam dwa :D nawet nie wiem kiedy, a potem.. nerwica natręctw i wszystkie sama podważyłam i ściągnęłam) :D

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Eufo i przy ściąganiu bez zmywacza nie zrywa Tobie płytki?
Ja też mam tani badziew (4 lakiery, baza i top, lampa, patyczki itp. za 100zł na allegro) i nawet jak się staram to trochę zalewa.
I strasznie rozwarstwia mi płytkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ŚWIĘTO, SKOŃĆZYŁAM POPRAWIAĆ
i tak pewnie te przypisy będą źle, ale przynajmniej coś odam
zresztą, od tego jest, żeby mi wyjaśnił i pomógł

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Właśnie nie, ani razu nie zeszło mi z płytką :D przez co sama jestem w szoku :D haha a co do zalewania, hmm jak źle nakładam to i owszem, ale jak się skupiam to jest ok.

Dobra będę potem, bo trening

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Chyba poczekam aż się zestarzeją moje lakiery i zgęstnieją
Miłego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
po prostu worda. jest tam taka funkcja

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obliques! Niech nam żyje sto lat!

Następny temat

"Janina - bo tak na imię babie..."

WHEY premium