SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sekcja KM w Bydgoszczy + refleksje na temat stanu KM w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
a jakaś inna stuka walki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Kravka - od 16 roku życia za zgodą rodzica bądź opiekuna chyba, że instruktor okaże dobre serce i pozwoli Ci cwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 494
Dzisiaj widziałem u siebie na początkującej grupie małą dziewczynke - może ćwiczyła z rodzicem - nie wiem, pewne było że 14 lat to to nie ma
Najlepszym sposobem jest pójście/zadzwonienie i sprawdzenie czy można ćwiczyć w tym wieku i jeżeli tak, czy trzeba spełniać konkretny warunek (zgoda/obecność rodzica/kogoś z rodziny -np. starszego brata). Bo wiesz nie podałeś ani miasta, ani nic (a w sumie teraz nam to niepotrzebne po przecież skoro mogłeś odszukać temat z przed 2 lat tutaj, to na pewno odnajdziesz telefon/adres/informacje i na ten temat)

Wypijmy za to, że nie ma na świecie takiej rzeczy, za którą nie można by wypić!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 760
miedzy 16-18 rokiem zycia za zgoda rodzicow, jezeli masz mniej to mozna sie dogadac z trenerem. Jednakze, odradzam ci w takim wieku zaczac od krav magi. Mielismy jednego-dwoch "mlodych" ktorzy po kilku miesiacach zrezygnowali - no coz, taki jest wycisk u nas ze ludzie nie wyrabiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
1. Najlepiej zadzwonić/przyjść na trening i porozmawiać z instruktorem.
2. Z jakiego jesteś miasta? Wiem, że w Łodzi i Wawie są specjalne sekcje młodzieżowe dla takich osób jak Ty (sekcje Instytutu KM).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
ja jestem z bydgoszczy.jak nie KM to jaki styl walki mi proponujesie na moje lata.no mam 14 ale w styczniu juz 15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
a tak wogole to jestem z bydgoszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Trenuje w Bydgoszczy, z tego co trener mowił na KM mozna sie zapisać od 16 roku zycia za zgoda rodziców. Sądze jednak że nic nie stoi na przeszkodzie żeby przyjść z rodzicem i sie zapytać. Trening wtorek, czwartek godzina 18:00 ul. M.C. Skłodowskiej 4.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
Sowa, kravkę na pewno można trenować dopiero od 16 roku życia, a na razie proponuję judo, boks lub aikido. Będziesz miał dobre podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Polecasz aikido? Tylko po co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oszołom od dim mak i zabijania dotykiem - testy na zawodnikach BJJ %-)

Następny temat

Turniej BJJ 8 kwietnia

WHEY premium