SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sekcja KM w Bydgoszczy + refleksje na temat stanu KM w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Dziwny facet z Ciebie napisales ze pochodzi z Izraela a potem czy jest Zydowski .
To tak jak bys sie zapytal , czy BJJ jest brazylijskie .
Dlatego zastanow i przemysl czasem zanim zapytasz
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Bahamut, znowu próbujesz prowokować?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
A moze mu chodzilo o to, czy KM jest koszerne...

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-06-28 13:06:39

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
Niech KRAV MAGA wyskoczy niedlugo na olimpiade, bede dotowani przez miasta:D Przeciez to normalne skad te podzialy, kazdy chce zgarniac jak najwiecej kasy. Takie jest moje zdanie

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Kasa to jeden z dwóch głównych powodów. Drugi to chęć bycia tym "jedynym słusznym", "ostatnim sprawiedliwym" - jak zwał, tak zwał. Leczenie kompleksów i chorych ambicji - "to ja jestem najważniejszy w Polsce w tym systemie".
Druga strona medalu jest też taka, że nektórzy chcą się odciąć od miernoty i kombinatorstwa w wykonaniu "włodarzy" swojej organizacji. Tak było z SKMP - niestety, gdzieś po drodze ideały "lekko" się rozmyły. Jestem skłonny dać Sawickiemu carte blanche (tak to się pisze? ) i uwierzyć, że taka też idea przyświeca jego organizacji. Niestety, wcześniejsze doświadczenia nazywają takie moje podejście zwyczajną naiwnością...

A tak z innej beczki, to bardzo proszę o odstosunkowanie się od KM - trudno winić system (który nawet wielu sceptyków uważa za nienajgorszy i przemyślany) za to, co robią z niego ludzie.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
kasa jest zasadniczym powodem, dla którego judo i zapasy klasyczne są zagrożone spadnieciem z Olimpiady.
to tyle na temat bezintereswnej idei olimpijskiej i pazerności kraverów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Jodan, wiem, że można by to podciągnąć pod spamowanie, ale napisz coś więcej na ten temat, bo np. ja o tym nic nie wiem, a ciekawym przeokrutnie. I pewnie nie tylko ja...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Jeszcze troche Wilku i bedziemy musieli zrobic parade rownosci dla KM :)
Chlopie czy ty nazywasz mnie pazernym bo nie rozumiem ?
Jak chodzilem na MT to tez za treningi placiclem czy to oznacza ze oni tez sa pazerni ?
Skonczcie pisac o czyms o czym nie macie pojecia ja jesli czegos nie wiem to sie pytam kogos kto ma wieksze doswiadczenie , prosze Panow ktorzy zaciekle pisza o KM o opisanie ich doswiadczen zwiazanych z KM ?
pozdr

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Wiem, że Jodan sam umie się obronić (tutaj na szczęście musiałby tylko werbalnie ), ale spróbuj, COGITO spojrzeć na jego wypowiedź przez pryzmat moich wcześniejszych. Jemu nie chodziło o wszystkich "kraverów" (bleeeee, kvrwa, nie wiem czego bardziej nie cierpię: "kraverów" czy "krawaciarzy" - jedno pretensjonalne a drugie pejoratywne), tylko o tą wątpliwą "elytę" mieniącą się "szefami organizacji", a którymi w głównej mierze kierują motywy, o jakich pisałem wcześniej.
Jesteś młody, COGITO (kvrwa, czy ja już jestem stary? ), nie bądź taki zapalczywy i mimo ogólnej tendencji na SFD, że KM jest be, staraj się "przeniknąć ukryte przyczyny rzeczy", zwłaszcza w postach osób preentujących pewien poziom wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

A co do "parady równości" to na mnie nie licz Nie mnie bronić ludzi, przez których opinia o KM jest właśnie taka, jak "linia programowa" SFD...

Pozdrawiam!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Czy Tomasz Krajewski to ten co jeszcze niedawno byl instruktorem na obozach z IKMP w Ustce, Krynicy itd.?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oszołom od dim mak i zabijania dotykiem - testy na zawodnikach BJJ %-)

Następny temat

Turniej BJJ 8 kwietnia

WHEY premium