SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sambo...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Jeśli ktoś mógłby mi pomóc... Zawsze marzyłam aby trenować sporty walki. Myślałam o Sambo, bo jest to jakby zbieżne z moimi zainteresowaniami, ale kompletnie nie mam doświadczenia w tych sportach i być może to zły wybór. Mój mąż trenował krav magę i bardzo mnie zachęcał, ale potrzebna mi profesjonalna rada. Kilka słów o mnie - 10 lat wyczynowo zajmowałam się sportem (lekkoatletyka), od kilku lat ćwiczę tylko rekreacyjnie, ale w miarę regularnie. Jestem dosyć wysoka (170 cm) i szybka (byłam sprinterką). To tyle. Będę wdzięczna za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
https://www.sfd.pl/sambo-t174838.html 

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
co jest w Twojej okolicy???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Sambo, bo jest to jakby zbieżne z moimi zainteresowaniami
czy mogę zapytać co to za zainteresowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Zbieżne z moimi zainteresowaniam o tyle, że praktycznie od zawsze interesowałam się Wschodem, bardzo często tam jeżdżę z racji swojej pracy i biegle mówie po rosyjsku. Dlatego też ten styl jakby w naturalny sposób jest mi najbliższy. Poza tym interesuję się trochę rosyjskimi/radzieckimi i izraelskimi służbami specjalnymi. "Trochę" napisałam celowo, bo nie nazwałabym tego raczej pasją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Sambo jak najbardziej sie nadaje, jesli tylko masz w okolicy to prosze bardzo :)
Zalezy to takze jakie to sambo, bojowe, czy sportowe, IMO pierwsza wersja lepsza, co nie znaczy ze sportowe sambo jest zle.
Kravka tez nie najgorsza, choc to zalezy od trenera/instruktora, ktory to prowadzi, wiem zaraz ktos sie przyczepi ze to dobre uzlupelnienie albo cos, j/w wspominalem - wazne jak kto prowadzi.
Kolega ktory teraz chodzi ze mna na sambo trenowal kravke dluzszy czas i jak widac na treningach, treningi kravki daly mu sporo.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
No właśnie... Czy mam w okolicy to nie wiem, ponieważ słyszałam z różnych źródeł, iż jest sambo w Poznaniu, ale nie mogę znaleźć w internecie żadnych namiarów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Ty nie wiesz czy jest cos koło Ciebie a my mamy wiedzieć...???

A w Poznaniu Sambo było kiedyś na ul. Bukowskiej,ale to kilka lat temu było....wiec nie wiem czy dalej tam cos takiego jest...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Też słyszałam o Sambo na Bukowskiej w chali zapaśniczej, podjadę tam ... Dzięki w każdym razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
w Poznaniu nie ma Sambo już od kilku lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
dowiedzi się jeszcze kto to prowadzi i jakie ma doświadczenie. W Polsce problem z sambo jest taki, że nie zdążyło się jeszcze dobrze zakorzenić i mało jest na prawdę wykwalifikowanej kadry.
Jeżeli miałabyś chodzić na kiepską sekcję (nie mówię, że tak będzie), to na prawdę lepiej zastanowić się nad czymś innym. Mówienie w danym języku nie powinno tu być kluczowym argumentem. Ja np po tajsku nie mówię

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

worek bokserski do ok.200zł

Następny temat

DRUZYNOWY MISTRZ POLSKI W BOKSIE 07'

WHEY premium