SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
witam tak jak w temacie celem moim jest redukcja tkanki tluszczowej..
chcialbym by ktos ocenil moj plan czy dobrym sposobem ide,,
wiec tak 1 grudnia rozpoczalem swoj trening redukcyjny :
kosztowalo mnie duzo wysilku aby przestrzegac moj plan treningowy oraz diety co do grama//

1.grudzien 31.marzec
Płeć: M
Wiek: 20
Waga: 95 88,7
poziom tkanki tluszczowej:19,5 12,5
nawodnienie organizmu:64% 58%
tkanka miesniowa:74 kg 74,2
masa kostna:4,2 kg 4,6 kg
Wzrost: 181 181
Obwód klatki: 111 108
Obwód ramienia:40 41
Obwód talii:94 90
Obwód uda:70 68
Obwód łydki:42 39

obecnie jem kazdego dnia 3g bialka na kg masy ciala,2,8 g na kg masy ciala,0,4 g tluszczu

Plan treningowy:
Pon:klatka,plecy
Wtorek:barki +bieganie 40 min po treningu
sroda:wolne +bieganie 1,5 h z rana
czwartek:biceps+triceps(superseria),nogi
piatek:klatka,przedramie
sobota:barki,plecy
niedziela biceps+triceps +bieganie z rana 1,5h

co o tym sadzicie moj kolega mowi ze nie powinienem laczyc barkow z plecami ale ze jak narazie mi idzie tkanka tluszzcowa i nie spada masa miesniowa !!! to tylko pozazdroscic..
moja suplementacja:bcaa,cla,glutamina,tauryna,ALR Hyperdrive 3.0 +,Ultimate Nutrition Amino Bolic,serwatka bialkowa ostrowia,bialko trec casein,bialko trec night protein

z suplementacji moze cos wyrzucic a moze zmienic,,maksymalnie mge przeznaczyc max 2000 tys miesiecznie na odzywki...
Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelkie rady i uwagi..oraz prosze o nie udzielanie wrednych komentarzy jezeli robie cos zle to poprostu napisac :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
bo efekty zawsze beda na samym poczatku jak duza suplementacja jest i malu tluszczu,,,zawsze spadnie tylko boje sie tego ze w penym momencie moja tarczyca powie STOP :p

a tak wogole wiem ze nie w tym temacie ale czy ktos moze mi odpowiedziec czy moge zrobic dzisiaj barki+plecy jezeli na klatce mam male zakwasy (minelo 30 h od ostatniego treningu),tylko na klatce ze przednim aktonie ani na tricepsie nie ma..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jaka dieta?? 2000tys na odzywki? lepiej zainwestuj tą kase w odzywianie, a efekt bedzie zdecydowanie lepszy.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
dieta tez jest bardzo dobra....
3 g bialka na kg w tym z odyzwek max 80 g..
wegli i tluszczy mal tak jak pisalem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Połowa z tych suplementów z dupy, z resztą tak jak i dieta, po co Ci aż 3g białka ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bo jest pro )))))

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak masz tyle pieniędzy to weź zgłoś się do Konia, rozpisze Ci dietę i trening + suplementy jeśli uzna takie za potrzebne, będziesz miał pewność, że wszystko jest zrobione z głową.

Póki co to słabo to wygląda.
Z ciekawości wklej dietę tu, te 0,4g tłuszczu to nie wiem sam czy mnie rozbawiło czy zażenowało

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
j.w wal do Konia stary z taka kasą to wystarczy na żarcie odzywki i na Konia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
a co w tym smiesznego takiego ze dziennie jem max 35 g tluszczuze wszystkich posilkow......
a przy redukcji tkanki tluszczowej duzo ilosc bialka jest bardzo wskazana wiec 3 g na kg tez jest ok.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to w tym śmieszne, że tluszcze są bardzo wazne i co więcej- mają pozytwyny wplyw nie tylko na hormony, organizm, ale i na odchudzanie. 35g to śmieszna ilosc. 3g bialka tez ci nie potrzebne

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
ale narazie jakos lecialem moim sposob i wszystko ladnie....poziom hormonow rowniez sobie robilem i jest ok,,,wlasnie tluszczami nie za bardzo zawsze wiedzialem jak to wyglada,,,kiedy moge mowic iz jem za malo a kiedy ze za duzo ze sa potrzebne to wiem ale jak np bede jadl ze 100 g tluszczu kazdego dnia nawet (dobrego) to raczej na rzezba nie bedzie idealna a narazie efekty widze bardzo ladne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2787
Skoro efekty bardzo ładne, to po co ten temat?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ale jaka wybrac :)

Następny temat

Carb Cycling-redukcja

WHEY premium