SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba czy bcaa przed a wpc po

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
cze mam 16 lat moja przygoda z silką trwa 2 tygodnie i mam spr
cel rzezba + redukcja tuszczy
czy powinienem brac bcaa przed trneingiem a po wpc po silce robie aeroby
proisze o pomoc bo nwm czy wydawac kase na te odzywki i suple
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
czyli 10 g na 1 porcje okej a mam to brac od razy czy np po 2 tyg bo ja kiedy 1 miesiąc cwiczylem a teraz zaczynam na ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Redukcja tak. Rzeźbić niema w czym.

Bcaa zbędne w Twoim przypadku chyba że naprawdę nie masz co robić z pieniędzmi. Wpc może być po aerobach, tak czy inaczej wszystko będzie się tu rozbijało o odżywianie - jeżeli ono będzie zawodziło na spektakularne efekty nie masz co liczyć

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
okej adjmy na to 2 dawki dziennie to kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
bo nie chce mięsni popalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tylko że Ty praktycznie nie masz czego jeszcze spalić.

Przed i po treningu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
jak to nie mięsnie mam także wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
no omg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
finanse pozwaklają brac bcaa 2 razy dziennie czyli jak mam brac mam tak siłka bcaa aero potem wpc +banan .ile min przed to bcaa brac bo chaiłabym odrazu biegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
20min przed siłką porcja
pod koniec treningu siłowego kolejna porcja bcaa
aero
banan+wpc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczylenie i Białko

Następny temat

Mieszanie Bety Alaniny z Bialkiem

WHEY premium