SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rx gold bcaa - jadl ktos ? super tanie ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acesulfam-k, sacharynian sodu, cyklaminian sodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Omg to strzelili mieszankę Nie wiem czy sam aspartam nie bylby lepszy ;P

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-08-03 11:58:35

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
bo to jest stack slodzikowy...bardziej anaboliczne dzialanie...

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
he he juz chcialem kupowac to bcaa:
acesulfam k:potencjalne skutki-zanotowano raka pluc,piersi,bialaczke,nowotwory u zwierzat
sacharyna i jej sole-swiad,egzema,biegunka,mdlosci,mutagenne,teratogenne,kancerogenne

Bill Statham Tabele dodatkow i skl chemicznych
Moze lepiej wziac jakies bezsmakowe

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
nawet nie wiecie co siedzi w jedzeniu ktore spozywacie na codzien
nie mowiac juz o napojach kolorowych. ja bym az tak bardzo nie dramatzyowal.
aczkolwiek jak ktos nie chce slodzikow, to jak najbardziej niech sobie kupi w kapsach lub bez smaku

wiekszosc supli/odzywek smakowych ma podobne mieszanki slodzikow itp.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A myslicie ze białka czym sa słodzone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
heh jak by wpisac jakie skutki ma zwykly cukier to by wygladalo jeszcze gorzej. ciekawe kto sponsorowal, badania slodzikow... pewnie kompanie cukrownicze

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Dlatego ja piję 100% natural wpc z olimpu. Tylko wiesz Tomqu jabol ma podobne zdanie do Twojego hehe(ja nie piję kolorowych napojów jakby co :D )a ja sądzę,ze,gdyby nie spożywało się dodatkowo tych słodzików mogłoby się żyć jeszcze dłużej

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
no na pewno
jedzac ekologicznie, zdrowo, owoce/warzywa z wlasnej uprawy, czy z upraw eko, tak samo mieso, pieczywo itp... ale niestety nie jest latwo i cena zywnosci ekologicznej tez pokazuje jak wartosciowe jest takie jedzenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak OK (nie jest super, ale spoko). Nie rozpuszcza sie do konca (sa jakies biale aminokwasy jak przy bcaa xtra). Wyglada na to ze to jest prawdziwe BCAA :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon?

Następny temat

Dawkowanie suplementów

WHEY premium