SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciaganie pomoc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1366
Cześc mam pytanie ile razy w tyg się rozciągac ?? Treningi karate mam pon sroda ,nie mamy zawsze rozciagania,wiec musze to robic w domu :) 2 pytanie to ćwiczenia na rozbicie bioder ktore przeszkadzaja mi przy kopnieciu okreznym i bocznym mae geri kopie na glowe ... przy siadzie tureckim bolą mnie nawet ,do tej pory robie motylek ,zabke wiecej nie znam .dzieki

;P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1395
Po co zadajesz to samo pytanie w 2 działach ? Co to za sekcja że na treningach nie ma rozciągania ?

Sprawiedliwość bez mocy jest niczym,
ale moc bez sprawiedliwości to tylko przemoc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
https://www.sfd.pl/ROZCIĄGANIE!!!!!-t134922.html
https://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html

a co do bioder to mam ten sam problem że boli i blokuje mi przy kopnięciach ale tylko gdy kopiemy w powietrze na tarczę już jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1366
Na tarcze też jest okej . To początek więc mam nadzieje ,że bd okej ,ale biodra bola nawet jak leże i przenosze nogi z jednej strony na drugą. Z Jednym sempaiem po prostu czasami nie ma rozciagania.

;P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozciąganie karate

Następny temat

Pilne Badania lekarskie.Boks

WHEY premium