SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robimy zimową masę na tabletach - EQ Plex + P-Mag

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie czytam tematu, napisze Ci tylko na pocieszenie ze ja spadlem 15kg, psycha juz chyba wyleczona i moge powoli startowac z koxem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
wiecie panowie, ja się o mięśnie nie martwię bo wiem, że dojdę do formy. Te syfy dołowały mnie przez 3-4 miechy i dlatego długo zwlekałem z decyzją, żeby coś przy.pi.rd.olić. Na pewno nie wszedłbym na bombę w apogeum tego syfu, bo to byłaby czysta głupota. Ale jakieś 2-3 tygodnie temu zauważyłem, że nic nowego nie wyskakuje, a pozostawały tylko ślady po starych wulkanach, a i one zanikają. Może faktycznie za wcześnie uznałem, że jest po wszystkim, ale to wina psychiki - ja sobie wmówiłem, że najgorsze minęło, więc moge już działać i coś tam sobie zarzucić. Każdy przeciętnie inteligentny i ku,maty wie doskonale, że dobre nastawienie psychiczne to 3/4 sukcesu, taki mechanizm właśnie chciałem zastosowac

wiem, że to może trochę głupie, może dziecinne, ale zadziałał impuls.

W pewnym momencie chciałem wybierać się do lekarza, ale jak sobie wyobraziłem rozmowę z nim:

- panie doktorze, mam taki problem skórny, zaznaczam, iż kilka miesięcy temu przyjmowałem androgeny

- czy pan jest nienormalny??? teraz to już nic panu nie pomogę, skoro pan taki głupi jest, żeby używac sterydów!!!

Niestety jest wielu tego typu lekarzy, a trafienie w ciemno na kumatego i sensownego dermatologa nie jest łatwe. Więc postanowiłem się nie dołowac gdy zauważyłem, że problem się wyraźnie cofa.

Wiesz Marcin, zdaję sobie sprawę, że na pewno miałeś dobre intencje, ale zabrzmiało to naprawdę niefajnie

koniec offtopu, oby wszystko wróciło do normy.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
Don! nie pekaj! Nikt raczej nie chciał cie dołować. Poprostu widac duża roznice pomiedzy zdjeciami z tych dwoch okresow, to komentarze automatycznie sie sypia. taka natura ludzka jest. ludziska jak widzą cos takiego jak np twpoja przemiana to komentuja z automatu. Ja tak mam jak na ulicy mnie mijaja ludziska to pytaja ile mam wzrostu. Mnie to meczy, ale dla nich to jest naturalny odruch. taka natura ludzka. Nie pekaj tylko pokarz wszystkim jak sie wraca do formy przy okazji ztestuj te srodki.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
.

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2010-02-03 22:54:40

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Mały08 - ja się nie dołuję tym, że jestem na spadkach chodzi mi tylko o stan skóry i w tym zakresie moje nastroje wahają się od pozytywnych do dołujących. A określonej treści komentarze mają na nastrój określony wpływ.

powiem Wam szczerze, że od wczorajszego wieczoru zastanawiam się mocno nad zawieszeniem tego cyklu i wybranie się mimo wszystko do lekarza. Z drugiej strony rano się budzę, idę do łazienki, patrzę w lustro i widzę, że sprawy mają się coraz lepiej.

i bądź tu mądry ...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Tak jak obiecałem wypiski z treningów poniedziałkowego i wczorajszego wrzucam:

poniedziałek: klatka+biceps

wyciskanie sztangi na skośnej ławce 60*12, 80*10, 80*10, 90*8, 90*8
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 80kg*8, 80kg*8, 90kg*7, 100kg*3+2
wyciskanie sztangielek na kobyłce 31kg*8, *8, *8, *8
rozpiętki na płaskiej ławce 15kg*12, 15kg*10, 17kg*10, *10

uginanie ze sztangielkami stojąc 17*10, 21*8, *8, *8
uginanie ze sztangielkami w leżeniu przodem na ławce 15*8, 17*8, *8, *8
młotki ze sztangielkami 21kg*8, 23kg*6, *6

środa: barki


wyciskanie sztangi z klaty 40kg*20, 60kg*8, 60kg*8, 70kg*8, 70kg*8
wyciskanie sztangielek siedząc 25kg*8, *8, *8, *8
wznosy bokiem stojąc 13.5kg*10, 15kg*10, *8, *8
wznosy w opadzie+rozciąganie linek stojąc 13kg*10+10, *10+10, *10+10, *10+10

Ciężary na razie marne nie tylko z powodu spadków, ale i lekko odnowionej kontuzji barku., Powoduje ona trudności w wykonywaniu wyciskań na barki oraz ćweiczeń na wyciągu górnym na plecy. Z tych względów muszę się na razie stopować lekko, gdyż powoduje to umiarkowany ból.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie Don mowie jak dla kolegi jak sie poprawia to tymbardziej powinienes uderzyc do lekarza i isc za ciosem.
Sam wiesz tak jak ja ze nic tak nie wysyfia jak tab i prohormony przynajmniej w moim przypadku tak jest ta tendencja pozytywna z tymi syfami moze sie zmnienic.
Po za tym nie chce cie dolowac ale pewnie Ty tak jak i ja cwiczysz dla estetyki a nie na zawody czy dla kariery ja bym na Twoim miejscu nie zastanawial sie minuty co jest priorytetem na dzien dzisiejszy cykl poczeka miesiac nic sie nie stanie a i Ty na sucho lepiej sie przygotujesz i koncowy efekt bedzie lepszy nawet majac na mysli przyrosty.
Tak ja bym zrobil.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Don, a może faktycznie zrobic tak jak radzi karlos...
Poczekać troche, doleczyć bark, który znacznie może utrudniać trening z większymi obciążeniami i przede wszystkim wyleczyć do końca ten trądzik(jak sam mówisz że sprawy mają sie "coraz lepiej". Daj czas organizmowi na dojście do homeostazy.
Zrobic maksymalną forme na "sucho" a potem uderzyć nie martwiąc sie już o syfy czy nawrót kontuzji.

Lepiej zapobiegać jak leczyć...

Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
przekonaliście mnie. Chłopacy z pittbulla pewnie skumają, o co biega.

Idę jutro do dermatologa i zawieszam temat do czasu kiedy wszystko będzie elegancko.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen wykrywalność

Następny temat

2 cykl

WHEY premium