SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ridiculous redukcja [Koniu151]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2412
znow zle, nie wcisnalem shifta :S

niedziela:
posilek I: 6 jaj xl
posilek II: kurczak 400g z makaronem 200g
posilek III: 300g wolowiny+ 100g ryzu
posilek IV:
serek 250g

poniedziałek:
posilek I:: platki owsiane 100g + 50g bialko
posilek II: cycki kurczaka 200g
posilek III: 150g wolowiny + 60g ryzu
posilek IV: 150g wolowiny + 60g ryzu


oczywiscie warzywa codziennie dzisiaj siłka, już mnie nosi od rana! po treningu:
posilek V: 200g wolowiny + 80g ryzu

ide bajerować

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Powodzenia życzę :) Sam od 2 tygodni jade z Przemkiem na redukcji :) Będę zaglądał :)

ps. A ja myślałem, że Koniu mi kazał dużo jeść :D

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2412
musze nauczyc sie troche systematycznosci co do dziennika ;d poki co wszystko idzie zgodnie z planem.

nowy zakup: Allstars Whey-Plex
http://vpx.pl/i/2012/08/12/w7dMz.jpg

niedziela: sniadanie - niestety pod nos dostalem kielbaske, nie mialem jak odmowic :(
na dwa posiłki (na raz nie daje rady :d) penne 200g+400g cyce kury http://vpx.pl/i/2012/08/12/PuyTN.jpg (smakowało wyśmienicie ;d)
IV posilek cyc indyka 450g + ryz 100g

i w miedzy czasie wsunalem ze 3-4 nektarynki + litr wody + litr fanty zero :S

przygotowania na poniedzialek:
sniadanie: 100g platkow owsianych + suprajsy (2 placuchy - przepyszne) zapite 50g białka http://vpx.pl/i/2012/08/12/AxuD1.jpg
II posilek 200g kurczaka + warzywa
III 250g wolowiny + 100g ryzu http://vpx.pl/i/2012/08/12/4z6IR.jpg

oczywiscie poniedzialek - silka + bieganie - po wysilku 30g bialka i IV posilek taki sam jak III

jakoś specjalnie o wzorową estetykę jedzenia nie dbam, ale smakuje i to się ceni ;d

Zmieniony przez - ridiculous w dniu 2012-08-12 22:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
gdzie kupiłeś fante zero ?

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
W piotrze i pawle jest lub allegro.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2412
co do fanty - osobiście kupuję w realu, tyle, że mieszkam w niemczech ;P

sniadanie + bialko zaliczone, salatka zaliczona, wlasnie jestem po III posiłku i niedlugo wybieram się na siłkę po silce 30g białka + 25-30 min biegania

wtorek:
I posilek: 6 jaj xl
II posilek pieczywo 180g cycki kuraka 200g
III posiłek wołowina 300g + warzywa
IV posiłek makrela 300g + warzywa

wszystko prócz śniadania przygotowane, tylko siłka i sen, już się doczekać nie mogę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Mam pytanie nie wiem czy dobry dział ponieważ ejstem tu nowy.
Waże 90kg
Wzrost 188cm
Mam problem z redukcja klaty ciwicze od stycznia tego roku i miałem dużo tłuszczu na piersiach.Chciałbym się tego pozbyc,czuje jak klata mi sie wzmacnia od cwiczen lecz tłuszcz nie spada a piersi staja sie wieksze poniewaz rosna miesnie.Nie wiem co z tym zrobić proszę was o radę będe wdzięczny.Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
dawidz1141
Mam pytanie nie wiem czy dobry dział ponieważ ejstem tu nowy.
Waże 90kg
Wzrost 188cm
Mam problem z redukcja klaty ciwicze od stycznia tego roku i miałem dużo tłuszczu na piersiach.Chciałbym się tego pozbyc,czuje jak klata mi sie wzmacnia od cwiczen lecz tłuszcz nie spada a piersi staja sie wieksze poniewaz rosna miesnie.Nie wiem co z tym zrobić proszę was o radę będe wdzięczny.Pozdrawiam:)


to załóż Swój osobny temat wypełnij ankietę, oblicz zapotrzebowanie i opisz swój trening, do tego opisz i przedstaw Swoją diete !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2412
dzisiaj lipa jest, późno wróciłem z roboty, stąd też niedawno dopiero zjadłem obiad... a tu jeszcze jeden posiłek, którego już raczej w siebie nie wepchnę bo już mi się przed oczami ściemnia... status na dziś dzień (wt)

I posiłek 6 jaj xl zjedzone
II posiłek warzywa + 200g kurczaka - zjedzone
III posiłek - 300g wołowiny - zjedzone
IV nie zjedzony - 300g makreli, jakoś to się postaram wsunąć dla równowagi ;d
ponadto - 4,5l wody

na jutro: z rana 270g chleba + 5 jaj
II posilek 300g lopatki + warzywa
III posilek przed silka 250g kurczaka + 250g brokułów
IV posiłek j/w po siłce
+ miedzy posilkami bialko 40g i po silce bialko 30g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2412
systematyczność i ja - nie do pary ;d napisze ogolem jak idzie, bo ciezko mi z wbijaniem tutaj postow dzien w dzien :s
dzisiaj rano sprawdzałem dwa najważniejsze (póki co) pomiary, otóż:
Biodra - 89 (-4cm)ź
Talia (na wys pępka) - 91cm (-2cm)
Waga: 85,5 kg

rezultaty widać ;d co oczywiście mnie cieszy i jeszcze bardziej motywuje do dalszej roboty! niech sila bedzie ze mna %)

pzdr!

Zmieniony przez - ridiculous w dniu 2012-08-23 21:31:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Jak na niej przybrać masy

Następny temat

Dieta do ewentualnej poprawki

WHEY premium