SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do Służby Więziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2041
Ostatni termin składania papierów był 26.01 a dzwonili do mnie 29.01 czyli bardzo szybko. Ogólnie wcześniej rozmawiałem z kadrami i mi powiedzieli że cały proces rekrutacji zacznie się od lutego czyli w poniedziałek właśnie.
Moja grupa liczyła 6 osób a ile tych grup było to nie wiem. Ale zainteresowanie było spore. Niestety tylko jest jeden wakat więc szanse bez znajomości są bardzo małe. Jeśli spełniasz wszystkie kryteria to powinni zadzwonić

3. O odmowie poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu albo jego przerwaniu zawiadamia się pisemnie kandydata.

Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
"O odmowie poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu albo jego przerwaniu zawiadamia się pisemnie kandydata"- to właśnie wiem,przy składaniu dokumentow powiedziała mi to kadrowa. Odpowiedziała mi gdy zapytałam kiedy mogę spodziewac się ewentualnej odpowiedzi czyli tak jakby założyła, że i tak dostane odmowe :( w sumie wydaje mi się, że kryteria spełniam, no chyba, że cos im jednak nie pasuje??? ciekawe u nas ilu było chetnych. Ja od razu wypełniałam ta ankiete bezpieczeństwa, może przez to takie opóxnienia. Jaki i kiedy masz kolejny etap??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2041
Możesz spełniać wszystkie kryteria ale w sumie kierownik może przerwać proces rekrutacji w każdym etapie bez podania przyczyn to jest najlepsze z tego wszystkiego. Na razie czekam na telefon ale jak jutro nie zadzwonią to pewnie lipa będzie.

Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Do mnie dzwonili srednio co miesiac, wiec sie nie stresuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
widze,ze nie ma reguły. w takim razie dopoki nie przysla pisemnej odmowy jest szansa na ciag dalszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Nadzieja umiera ostatnia! Ja czekalem 7 miesiecy, a znam ludzi co nawet po 2 lata :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
az tyle czasu?? byłam pewna, ze jak jest ogłoszony nabór to sprawa wyjasnia się znacznie szybciej. w kadrach powiedziano mi, że całosć potrwa ok. 2 m-cy. chyba jutro tam zadzwonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Moje kadrowki sie denerwowaly jak dzwonilem wypytywac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
No własnie tego się obawiam ;p tym bardziej, że od samego początku nie przypadłam im do gustu, wiec wolałabym ich bardziej nie draznic ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Dokladnie to samo mozna powiedziec 65 lat emerytura i co potem?

potem zasłużony odpoczynek
po 50-tce poczucie że można coś jeszcze robić,ale nikt już Cie nie chce.

Poza tym. Zawsze mnie zastanawia po co się ktoś pcha do roboty której tak naprawdę nie lubi byle by tylko jak najszybciej móc się obijać...to po co w ogóle pracować?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przechodzi na zawodowstwo itp?

Następny temat

Mata - jaką wybrać?

WHEY premium