SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do Służby Więziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kandydat-edytuj posty,to ta kratka z żółtym ołówkiem,większy porządek będzie w temacie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Kadrowa mnie poinformowała, że cały proces rekrutacji ma trwać ok. 2 m-cy, a więc rozmowy chyba mogę się prędzej spodziewać. jestem ciekawa czy w ogole dostanę szanse. zastanawiam się jak to jest na początku czy po zatrudnieniu jedzie się na jakąs szkółkę czy wszystko odbywa się na miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
40 osob zlozylo papiery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
no albo i wiecej wiem tylko że kadrowiec powiedział że od niego ankiet wzieło ok 50-60 osób...a ty gdzie składałes Vvredny ? zanizyłem troche tak dla pewności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
Vvredny - moje info jest z grudnia 2006 bo wtedy tam bylem a i pokoje byly faktycznie 6 osobowe, kilka osob co mialo fart to sie zalapalo ze nie mieszkalina bloku tylko na tych domkach wypoczynkowych, a knajpa rewelacyjna nie byla lae potrzebna jak najbardziej a gotuja skazani a szefem kuchnii jest funkcjusz (chor.sztab - chyba) zarcie bylo dobre
moglem miec trochce nieaktualne info sorry

a i jeszcze jedno - najomosci licza sie bardzo i jest na to "ciche" przyzwolenie z resortu

Zmieniony przez - dextt w dniu 2010-01-26 09:36:40

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
a ty dextt skąd masz takie wiadomości że " znajomosci licza sie bardzo i jest na to "ciche" przyzwolenie z resortu" ? Czy jest tak w każdym areszczie śledczym i zakładzie karnym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
a no wiem (moza by rzec od wyzszej kadry oficerskiej) bo tez przez ktotki okres mialem przyjemnosc byc funkc. SW i gdyby nie "ktos tam" to bym pewnie nie byl

Zmieniony przez - dextt w dniu 2010-01-26 10:51:41

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
a myślicie że 8 wakatów są w stanie zapełnić znajomymi ? Normalnie boję sie ze wejdą Ci co muszą a nie normalni uczciwi ludzie... dodam że jest bardzo dużo chętnych słyszałem że ok 5 albo i więcej na 1 wakat...ja zdałem test sprawnościowy na 5 i nie wiem czy on jest tak mocno brany pod uwagę...jeszcze zapomniałem dodać że ja z kumplem jestem po wszystkich testach a reszta dopiero bedzie miała rozmowy kwalifikacyjne w lutym a wakaty muszą być uzupełnione do 1 maja...

Zmieniony przez - kandydat w dniu 2010-01-26 11:45:16

Zmieniony przez - kandydat w dniu 2010-01-26 11:46:20

Zmieniony przez - kandydat w dniu 2010-01-26 12:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
z tego co ja wiem to nie wazne czy zdales test sprawnosciowy na 4.0 czy na 5. Jestes zdolny do sluzby i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Witam
Chciałam zapytać zorientowanych jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do AŚ??? Jakich odpowiedzi najlepiej udzielać, żeby dopuścili mnie do dalszych testów zaznaczam, że staram sie o posadę młodszego wychowawcy.
dzięki z góry za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przechodzi na zawodowstwo itp?

Następny temat

Mata - jaką wybrać?

WHEY premium