SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do Służby Więziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Ja u siebie pytałam w kadrach o kwestie przyjęcia. I niestety nawet jak wszystko zaliczę to wcale nie gwarantują mi przyjęcia, ale może dlatego, że jest wolny tylko jeden wakat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
golina to dobry kurort i knajpa 50m od budynku zakoszarowania praktycznie na terenie osrodka zycze powodzenia jak nie bedziecie swirowac to macie miesieczne wakacje na koszt panstwa i wszystko mozna tylko z umiarem

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Na stronach SW jest wyraznie napisane, ze zaliczenie egzaminow nie gwarantuje przyjecia do sluzby.

Co do Goliny. Wies polozona 5 km od 30 tys miejscowosci(Wolow). Jezeli nie bedziecie mieli wlasnego samochodu, ani sie nie zakrecicie obok kogos z wlasnym autem, to bedziecie mieli problem z dostaniem sie do tego miasta. W Wolowie jest tez ZK, w ktorym bedziecie odbywac praktyki. Sale mieszkalne sa w 90% 6 osobowe, jedzienie na 4 (kucharzami sa skazani). Knajpy o ktorej mowisz nie ma juz od prawie dwoch lat. Najblizszy sklep jest jakies 30 min piechotka w strone Wolowa. Zajecia odbywaja sie zazwyczaj od 7:45 do 16:45 (z przerwa na obiad, a w soboty do 13:30. Po sobotnim obiedzie mozna dostac PJ-ke do poniedzialku rana.

Jakies pytania jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Dzieki maly mis84...to jest prawda ze nie gwarantują ale mi powiedzieli że jak juz składają wniosek o poświadczenie bezpieczenstwa to praktycznie jestem przyjety :) miejmy nadzieje... jeżeli płacą 3 tys zł to wtedy raczej przyjmą w koncu jest kryzys i nie mogą szastać kasą na prawo i lewo heh ... a jak myslicie znajomości liczą się przy przyjęciu do służby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Jak najbardziej. W pierwszym tygodniu pracy na porzadku dziennym bylo pytanie "Od kogo jestes?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
dokladnie

wiedzac, ze ciezko jest przyjac sie po studiach na straznika mnie pytali jakim cudem sie przyjalem.

no to ja, ze skonczylem resocjalizacje i widocznie im przypasowalo

a oni - nie pier...ol. Kogo masz w ZK?

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2010-01-25 12:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
dziś złożyłam komplet dokumentów :) teraz czekam na odpowiedz czy dyrektor zechce ze mną porozmawiać. ja tez słyszałam, że bez znajomości bedzie mi cięzko :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ja od zlozenia do rozmowy czekalem 2 miesiace.

tego akurat nieprzyspieszysz znajomosciami. Poprostu robia "casting" wtedy gdy wiedza, ze ktos odejdzie - czyt. trza szykowac nowego na etat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
jak myslicie jezeli na 8 wakatów jest 40 chetnych to wszystkich wyslą na testy czy tylko wybranych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
a Ty napisz maly mis84 miałes jakies znajomości przy rekrutacji i czy ci którzy sie dostali z tobą tez mieli ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przechodzi na zawodowstwo itp?

Następny temat

Mata - jaką wybrać?

WHEY premium