SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do Służby Więziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1533
Dlatego pyta jak uzasadnić, bo tak powiedzieć nie moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Znajdź mi jedną osobę która tą pracę lubi, sprawia jej przyjemność i z uśmiechem na twarzy może powiedzieć znajomym, że jest Funkcjonariuszem SW.

jestem masochista QUBELO... TAK chce JEDYNIE stałą pracę, dodatki i "wcześniejszą" emeryturę.


nigdy nie robiłem takowego wywiadu wśród pracowników SW,ale swego czasu pytałem z ciekawości znajomych co sądzą o swoich pracach. Ci którzy poszli dla kasy z reguły już nie pracują tam gdzie pracowali. Ci co poszli bo pracę polubili nadal tam robią.

Z takimi co idą tylko dla emerytury będzie tak samo. Jak Ci się wydaje że 25 lat w miejscu którego nienawidzisz to króciutki okres czasu to się jeszcze przekonasz.
Że już nie wspomne nawet o tym że frustrację będziesz na kimś wyładowywać(bo człowiek jest tak stworzony że musi od czassu do czasu z siebie wyrzucić co go męczy,jeden cześciej drugi rzadziej),więc znajdź cierpliwą żonę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
QUBELO wiem, że te 25 lat będzie trwało "dłużej" niż w rzeczywistości, ale przechodząc na emeryturę będę nadal "pięny i młody".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
zakłądając ze zaczniesz karierę w SW jako 25-latek,skończysz w wieku 50 lat. Piękny moze i będziesz ale młody już nie. O jakąkolwiek pracę poza "cieciowaniem" w budzie nie będzie latwo...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Witam, mam pytanie czy ktoś z was posiada przez przypadek formularz zgłoszeniowy do SW ale służący rekrutacji na pracownika cywilnego???
W necie jest pełno takich formlularzy, ale nie wiem czy SW nie ma jakiegoś "własnego" wzoru, pan w kadrach powiedział mi że tam na ich stronie jest ten formularz-ale okazuje sie, że jest tylko ankieta personalna i ankieta bezpieczeństwa osobowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Ankieta personalna=formularz zgloszeniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1533
"zakłądając ze zaczniesz karierę w SW jako 25-latek,skończysz w wieku 50 lat. Piękny moze i będziesz ale młody już nie. O jakąkolwiek pracę poza "cieciowaniem" w budzie nie będzie latwo... " Jak ktos ma łeb na karku i choć troche znajomości to nigdy cieciował nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
łeb na karku nie wystarczy przy obecnym rynku pracy.
Każdy woli młodego nawet na przeszkolenie z którego będzie mógł mieć pożytek na później niż starego który mu za kilka lat odejdzie na emeryturę.

a znajomości jak się ma to można wszystko.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1533
"łeb na karku nie wystarczy przy obecnym rynku pracy.
Każdy woli młodego nawet na przeszkolenie z którego będzie mógł mieć pożytek na później niż starego który mu za kilka lat odejdzie na emeryturę.

a znajomości jak się ma to można wszystko."


Nie zgodzę się, jestem mlody, posiadam kwalifikacje a o prace i tak nie łatwo. No ale nie ma sensu się spierac. Zadna emerytura nie wynagrodzi pracy w SW.

Zmieniony przez - Baybus w dniu 2010-02-08 16:35:04

Zmieniony przez - Baybus w dniu 2010-02-08 16:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
ha,no właśnie Ty jako młody z kwalifikacjami masz problem to co dopiero taki który już bardziej się zbliża do emerytury niż zaczyna karierę zawodową...

ale zgodzę się co do drugiego(nie tylko w kwestii SW). Jak się ma pracę którą się lubi to się o emeryturze nie myśli.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przechodzi na zawodowstwo itp?

Następny temat

Mata - jaką wybrać?

WHEY premium