SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekawiczki na silowni tylko dla...bab?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
ja mam rekawiczki tylko po to zeby nadgarstki nie bolały

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
wygodne rękawiczki dają komfort przy ćwiczeniu, a to poprawia osiągi. Bo jak ci pękają odciski to ci się nawet zaczynać ćwiczyć nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
No w prawdze zgadzam sie z tym stwierdzeniem poniewaz pamietam kiedy moj koleszka przyszedl do mnie cwiczyc i bal sie ze pobrudzi sobie raczki i przyniosl rekawiczki.. takie na rower .. myslalem ze je.ne ;) poza tym moim zdaniem bez rekawiczek przyzwyczajaja sie rece co z tego ze robia sie odciski .. jestes wkoncu facet czy " baba" :D ? ponoc sie mniej poca wyrabia sie lepszy uscisk co za soba idzie lepszy,stabilniejszy chwyt :) pozdrawiam

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Gothiic widzę że jesteś młody i jeszcze pewnie prawiczek. Postaram ci się to wytłumaczyć tak, poznasz jakąś fajną suczkę ale nici z bzykanka nie będzie bo jak ją dotkniesz szorstkimi łapami to się ciebie zapyta czy masz takie łapy od przewalania gnoju widłami i tyle, pobzykane.
Wiem bo długi okres ćwiczyłem bez i teraz jak za cyca złapie to już mi kobieta nie narzeka że ją coś drapie i jej nie miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
baranek ja spotkałem sie z opinia z e kobiety niektóre lubia typowych meszczyzn nie ogolonych zarosnietych spodnie nie prane 2 tygodnie no i łapy ze jak za cip-ke zlapie to az babie gałki wyjda

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
O, to ciekawe, bo ja się zawsze spotykałem z pełną aprobatą co do stwardniałach dłoni... Zawsze troszkę pisków jest i czasem kręcenie noskiem, ale generalnie laski kręci jak facet jest facet

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
ja uzywam rekawic tylko przy cwiczeniach ktore mocno obciazaja nadgarstki, co do szorstkich dloni to mialem tak przez moze pierwsze 4 tygodnie, teraz jest wszystko ok a praktycznie nie uzywam rekawic. Dlonie musza sie przyzwyczaic i tyle. Swoja droga to nie mam pojecia czemu ktos moze pomyslec ze jak sie uzywa rekawic to jest sie "baba"...

http://chomikuj.pl/Durki  <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe są dla bab...

osatnio zrobiłem trening na innej siłownii, dużo łysych koksów, bez rękawiczek, wielcy siłacze, wytatuowani

wpadłem w rękawiczkach, głupio się popatrzyli, jeden coś tam strzelił z dupy hasło
założyłem na sztangę 100kg na klatke zrobiłem 8 powtórzeń
jaka później cisza nastała...


to co nosisz na sobie, to czy używasz rękawiczek itp. nie warunkuje jakim jesteś człowiekiem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy ich nie używałem i nie mam zamiaru , jak ktoś ich używa to jego sprawa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w twoim wieku też ich nie używałem
aż mi nie wyszły za***iste odciski na dłoniach pod palcami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy można zrobić masę mięśniową na domowej siłowni?

Następny temat

Filmy

WHEY premium