SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24634 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538523
Filmy godne obejrzenia, polecenia !?
Starocie, nowości ?
Jakie zostały w waszej pamięci
Jakie chetnie ogladacie po raz enty ?
Premiery kinowe itp




Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2009-12-27 18:45:00

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Ja polece dwa filmy z Harvey Keitel:

Bad Lieutant(Zły porucznik)
Pojedynek-film nie dla kazdego z 1977r. ale mi przypadł do gustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
Efekt motyla ;d to jest film!

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
to jak już wymieniacie filmy to róbcie krótkie opisy o czym są,bo wiele tytułów pewnie nie będzie nic mówić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
"Skazany na piekło" z Van Dammem w roli głównej.
Gość trafia do ruskiego więzienia i musi walczyć o życie. Teraz jak to oglądam to dochodzę do wniosku, że to taka typowa "amerykańska bajka", w której jeden facet zbawia cały świat. Ale można powiedzieć, że dzięki temu filmowi zacząłem ćwiczyć, a to dlatego, że było tam sporo napakowanych kolesi i chciałem wyglądać tak jak oni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
widziałem,fajny film na którym nie trzeba myśleć, trochę nawet fajnych walk ogólnie pozytywnie, w gatunku wysoko.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
"Symetria" kolejny film który zapadł mi w pamięci. Tez związany z więziennym klimatem, tylko, że jest on polskiej produkcji i przez to jest bardziej "swojski". Trochę dołujący, ale polecam.

I to tyle z moim zdaniem ciekawych filmów, oczywiście nie wymieniam tutaj "komunistycznych klasyków" typu "Miś", "Nie lubię poniedziałku", "Sami swoi", bo to są filmy których nie trzeba polecać

Zmieniony przez - Pavlov_DD w dniu 2009-12-27 20:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24634 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538523
ostatnie czasy lubie ogladac filmy z Jason Statham (chyba najbardziej przyklejony do filmu Transporter)
np. Adrenalina i Adrenalina 2
w pierwszej czesci po zastrzyku od chińczyka potrzebuje adrenaliny do zycia, w dwujce potrzebuje prądu do zycia bo ma sztuczne serce (sztuczne serce na prad, dostaja je osoby 2-3 dni przed operacja przeszczepu serca- na faktach)
nie brakuje dobrych scen walk, akcji, fakt jest duzo fantastyki chwilami ale idzie to przebolec POLECAM

inny film, pewnie juz troche zapomniany film Hooligans z 2005 roku, nie wielu wie ze wyszla czesc druga, wedlug mnie jeszcze lepsza niz czesc 1 !
akcja sie dzieje we wiezieniu (trafia tam 3 kibiców West Ham, tych co zrobili odwet na koniec czesci 1. dobre walki i ogolna fabuła. polecam

inny film Fighting z tego roku, mlody chlopak potrzebujacy kasy (nie wiadomo na co) zaczyna amatorskie walki, po czym pnie sie na góre...
film nie jest zły, warty obejrzenia

nowy X-men, dobry film, nawet jak ktos nie ogladal poprzednich czesci to sie nic nie stalo, to jest GENEZA takze nic nie straciliscie

jest masa dobrych filmow, czekam az ktos poleci jakis dobry film

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
,,Geth rain or die train"

o życiu 50cent'a ,wiecie film z serii od zera do milionera tyle ze w
jakis 50% to prawda(sam fifty mówił)
w roli głownej 50cent;)

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
iizziikk Nie wiedziałem, że wyszła druga cześć Hooligansów, dzięki konieczne trzeba go obejrzeć.

A co do pierwszej części to film też konkret.
Tytuł tego filmu to: "Hooligans" i zapewne domyślacie się, o co w nim chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24634 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538523
no wlasnie gdy mowie znajomym lub komukolwiek to kazdy "łooo powaznie jest 2 ?"
obejrz bo naprawde warto, akcje przednie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rekawiczki na silowni tylko dla...bab?

Następny temat

siłka w międzyrzeczu ktoś wie gdzie?

WHEY premium