SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekawice do KB

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
moglby mi poradzic ktos kto ma takie rekawice albo zna sie na tym, ktore z tych 2 par warto kupic ?
http://www.sportmasters.pl/rekawice.html

chodzi o mastersy rks-1 ktore sa w promocji
czy moze espady ( chociaz czy to sa rzeczywiscie espady to nie wiem )

http://allegro.pl/item159107101_skorzane_rekawice_bokserskie_firmy_espada.html

dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
tak to są espady, ale nie polecam ci ich, ich jakość jest dobra ale gwarantuje ci że z Mastersów będziesz bardziej zadowolony. IMHO firma Masters sprzedaje produkty w najlepsze w kategorii Cena/Jakość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
mastersy...wg mnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
tak jak koledzy polecam rękawice firmy masters miałem kiedyś i byłem z nich zadowolony teraz także planuje zakup rękawic tej firmy a co do espady to się nie wypowiem bo nie miałem stycznosci z ich produktami

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6344
nie będę zakładać nowego tematu więc napisze tutaj...
Trenuje KB i musze kupić owijki na dłonie i teraz nie wiem czy bawełniane czy elastyczne oraz jakiej długości? czy 3m starczy? czy lepiej 4m?

"W obliczu zamieszania trzeba walczyć o swoje."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
ale powiedzcie mi na czym polega to ze te mastersy sa lepsze i bede z nich bardziej zadowolony, czy tylko chodzi o ich "żywotnosc" ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3447
Im szersze i dłuższe owijki tym lepiej.

Konrad - https://www.sfd.pl/Jak_kupować_rękawice_-t307483.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
dzieki ale post o kupowaniu rekawic czytalem juz wczesniej i nie znalazlem tam odpowiedzi na swoje pytanie, ale rzeczywiscie argument ze mastersy maja dluzsze i szersze owijki do mnie przemawia, mam nadzieje ze forumowicze znajda jeszcze pare znaczacych roznic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
no stary, po prostu są lepsze, lepsze jakościowe, napewno ci dłużej wytrzymają, lepsze wypełnienie, owijki mogą być dłuższe, np 4m, zadługie to nie przeszkadza, możesz zawinąć nadmiar ich na nadgarstku, no problem. czy do kick boxingu nie używa się rękawic o specjalnym profilu ?? nie znam się na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
używa się takich samych jak do boksu

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
spedzilem dzisiaj caly dzien na jezdzeniu i przymierzaniu roznych rekawic,
espady w ogole mi nie lezaly potwornie sztywne, widzialem modele w okolicach 100 zl i odradzam, za 130 zl ogladlem mastersy rks - strasznie dziwnie zszyte
i sprawialy wrazenie bardzo duzych rekawic jak na 12 ponadto po zalozeniu byly niewygodne dla koncowek palcow, natomiast w cenie okolo 100 zl polecam rekawice SDI wydaje mi sie ze wykonanie wiele lepsze niz espady i mastersa, natomiast juz w ogole super na rece sie trzymaly i bez zadnych minusow byly everlasty za 189zl po przecenie z 280zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido Toruń

Następny temat

Jak wrócic do zwinnosci?

WHEY premium