SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice do Kick&Thai Boxingu !!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 566
Witam. Przepraszam z góry dla starych wyjadaczych - za to z pozoru banalne pytanie jednak nadeszła pora na wymiane rękawic (przez 1.5 roku korzystałem z dużych i słabej jakości) i nie mam pojęcia jakie zakupić. Trenuje muay-thai i kick-boxing gdzie odbywają się sparingi (na dośc wysokim poziomie). Poprostu nie wiem czy dana rękawica jest za twarda czy za miękka. Jak sami widzicie jestem pod tym względem całkiem zielony bo nie miałem okazji zakupienia rękawic i zainteresowania tym tematem.







pozdrawiam i dziękuje za cierpliwość :)





pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
A jakie jest konkretnie pytanie ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
Wiekszosc rekawic za okolo 120 zloty i wiecej sa juz dopuszczone do wiekoszosci zawodow amatorskich.Kup mastersy za 160 jak masz kas,b o sprzet pierwsza klasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kondziu_xD co to za typ jest w Twoim avatarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 566
Poprostu ... Jakie wybrać rękawice na sparingi do klubu ?
10 czy 12 (i co to znaczy ? xD ). Z tego co widziałem w sklepie to są cholernie twarde i małe , ale tak jak mówiłem - nie znam się , dlatego prosze o rade :) Jak możecie polecić coś konkretnego do zastosowania podczas sparingów w formule kick-boxing a przy okazji żebym nikogo nimi nie zabił - to podajcie prosze linki [allegro.pl]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Trenujesz 1,5 roku i nie wiesz nic o rękawicach ? Coś chyba kręcisz.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 566
Nie żarty sobie robie

Kupiłem kiedyś rękawice w Tesco i z nimi długo trenowałem aż do pory kiedy wypadało by je zmienić ( za dużo wydawałem na preparaty przeciw-grzybowe }. No to jak nie miałem z tego rodzaju zakupem wcześniej styczności to skąd do k...urza stopa mam o tym wiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
10,12 OZ
zależy od twojej wagi... spytaj trenera najlepiej...

Ganja Bogiem, Quake Nałogiem, Życie Muzyką, a Sex Gimnastyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 462
W mt chyba jest tak ze jak jestes w kat. wyzszej od 63.5 to musisz miec 12 oz,jak jestes z Krakowa to polecam rekawice danikena(chyba 119zł na promocji sa jeszcze - skórzane),a jak nie to mastersa,tez dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6344
ja mam rękawice Montany za 119zł i nie narzekam...

"W obliczu zamieszania trzeba walczyć o swoje."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
dziwne, trenujesz tyle czasu i nie wiesz, poczytaj w necie o rękawicach troche, ja polecam produkty Masters, jak dla mnie git stosunek jakość/cena. a 10 uncji czy 12 to już zależy od twojej wagi, zapytaj trenera od tajskiego i od kicka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Najlepszego Madcat! :-)

WHEY premium