SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice do mma czy bokserskie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 20 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Chciałbym się dowiedzieć jakie rękawice są dla mnie lepsze. Chodzi mi o to aby na sparingu z kolegami ciosy bardziej bolały, nie interesują mnie chwyty i walka w parterze. Interesują mnie ciosy w twarz, brzuch, żebra itp. Mają boleć i pomimo że to sparing ciosy mają chobecnie boleć. Chcemy się napieprzać głównie po twarzy i ma boleć jak najbardziej więc które rękawice lepsze od boksu czy do mma?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
koleś ma 13 lat i pisze dyrdymały a się dyskusja zawiązała
W sparingach chodzi o to aby sobie i sparing partnerowi krzywdy nie zrobić

Chcesz aby bolało idź do klubu sado-maso

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecę po kolei od najmniej bolesnych:

Sparingowe
Przyrządowe zabudowane
MMA (nie znam się)
Przyrządowe palczaste
Takie na siłownię
Same owijki



Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2016-05-19 09:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 20 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120
Chodzi mi tylko o porównanie mma i bokserskich. W których uderzenie w twarz lub w brzuch boli bardziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1315
To najlepiej bez. Rekawice najczesciej chronia rece a nie twarz. W teorii sila sie rozklada sie na powierzchnie i w teori wiekszy ekeft niszczacy powinny dac rekawice do mma. Zas efekt psychologiczny pewnie te bokserskie cos jakby ktos cie uderzyl wioslem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To MMA groźniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wybij sobie takie d****iady z głowy. Tak będzie najrozsądniej.
a jak chcesz by ciosy bolały to waż powyżej 100kg, wtedy będą boleć....nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6955
Wydaje mi się że przyrządówki powinny Ci przypasować aczkolwiek ja bym został przy normalnych bokserskich i bił tak żeby po prostu bolało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ja bym użył kastetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma się co denerwować. Każdy wiek ma swoje prawa. Życie bardziej lub mniej boleśnie weryfikuje nasze wybory W tym przypadku "bardziej" Zgadzam się, że jeśli w rękawicach ciosy nie bolą to trzeba poprawić ich siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ernesto_Mendoza
Lecę po kolei od najmniej bolesnych:

Sparingowe
Przyrządowe zabudowane
MMA (nie znam się)
Przyrządowe palczaste
Takie na siłownię
Same owijki
Owijki maczane w żywicy
Owijki maczane w żywicy i piasku
Owijki maczane w żywicy i żwirze
cynik75
Ja bym użył kastetu.
Owijki maczane w żywicy i tłuczonym szkle
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Rękawice przyrządowe poobwijane grubą warstwą drutu kolczastego naszpikowanego dodatkowo gwożdziami.Najlepiej w twarz z zaskoczenia to i oko można spoko wybić...!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot do treningów

Następny temat

Worek bokserski - trening dla kobiety

WHEY premium