SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reikuc/Jak zwiększyć pupę?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
to forum było moją największą nadzieją.. a chyba się nie dowiem nic konkretnego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
po pierwsze za mało kacal. Po drugie, nie wiem czemu chcesz zwiększyc pupę??

A tak nawiasem mówiąc, ja Tobie nie pomogę nie jestem Ekspertem. Musisz uzbroic się w cierpliwośc, ja tez jeszcze czekam na odpowidz Ekspertów odniośnie diety ) i tutaj się ładnie uśmiecham do specjalistów )

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-03-29 19:20:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to może ja zacznę - dieta tragedia
Nabiał najwyżej raz dziennie, czekolada out.

w kwestii rozkładu musi się wypowiedzieć Martucca, ona ma pod opieką większość dziewczyn tutaj z niedoczynnością tarczycy (tak swoją drogą, możesz przejrzeć kilka dzienników i poszukać, co one jedzą i ile)

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-03-29 19:28:24

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po pierwsze jestes niecierpliwa nie ma tu stalych dyzurow mamy swoje zajecia i nie dajemy rady odpowiadac na pytania od razu
po drugie dieta
1700kcal
130g bialka/ 120g weglowodanow i reszta tluszczy do 1700kcal
po trzecie w temacie
bez ćwiczeń na silowni i to ciężkich sobie o wiekszej pupie mozesz pomarzyć jednynie, wiec powiedz od razy ile czasu jesteś w stanie wygospodarować na ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Bardzo przepraszam, niecierpliwa jestem , to fakt i jeszcze przyzwyczajona jestem do forum na których ludzie siedzą non stop tak wiec następnym razem bedę czekała tyle ile trzeba będzie :)
Miałam nadzieje, ze jak jest się w stanie POWIĘKSZYĆ mięśniami bicepsy np to można też tak z tyłkiem ..
No w sumie w stanie jestem poświęcić ok godziny dziennie gdybym miała szczerze odpowiedzieć a z tymi kcal to myślałam, ze max 1500 dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylek daje sie ale on sam nie ma wielkich mozliwosci rozrostu bardziej mozna proporcje poprawic, bo ty z natury jestes prosta tyjesz w brzuchu i wlasciwie przez to twoje proporcje sa zaburzone
Oczywiście najważniejsze w tej chwili jest odchudzenie a w tym czasie bedziesz pracowac na sylwetka
Tylko tak, w temacie forów, wlasnie tez mamy dzily gdzie siedza ludkowie powielający schematy, my tutaj postanowiłyśmy podchodzić indywidualnie, to taka różnica mala w stosunku do innych for, dlatego ankieta dlatego zdjecia, dlatego prowadzenie bloga
Jeżeli masz ochote isc na silownie cwiczyc przynajmniej 3 x w tygodniu trzymać diete i spowiadac sie z niej tutaj to mozemy ci pomoc ale tylko tak jestesmy w stanie.
Inaczej mogę jedynie powielić standardowe odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
z natury prosta w sensie że beztyłkowa ? :P czy prosta ma inny sens ? :D
poproszę tylko jeszcze przykładowe ćwiczenia jakie mogę robić na siłowni coby trafiły mój tył..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trening trzeba ulozyc i ulozyc od strony wzrastajacego poziomu trudnosci
przysiady wypady martwy ciag sa najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
https://www.sfd.pl/-t667056.html#post0
tu masz ciekawy art o sylwetkach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
dzieki wielkie ,ale dalej nie wiem czym jestem:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla aktywnych fizycznie kobiet

Następny temat

sniadanie

WHEY premium