SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja zimową porą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Z wielką determinacją chce zacząć redukcje, ale jak to zrobic jak za oknem 30 cm sniegu i nie widac narazie szansy na odwilż.
Siłka 5 razy tyg pon-pt? czy to nie za dużo? Zalezy mi na szybkich efektach. Zakupiłem Scorch i Dymatize dyma burn i omega3. Pytanie od czego zaczać i jak to brać? Czy białko ostrovia warto dodac do diety?
Moja silka dysponuje tylko rowerem stacjonarnym. Wiadomo dieta jest. Pytanie jaki dobrać trening?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 89-90

Wzrost: 179

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 102

Obwód uda: 67

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: >25%

Aktywność w ciągu dnia: studia ,aktywność znikoma

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -lubie biegac ale nie skakam po zaspach jak sarenka :D

Odżywianie: kicha straszna,sesyjne obzarstwo

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: żylaki

Preferowane formy aktywności fizycznej: wszystko ble były efekty

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: termo fat burner z TRECA
Therm line


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Scorch i Dymatizae dyma burn już kupione.

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Dieta jest, to wklej ! Poprawimy, bo ona jest tu kluczem.
To samo z treningiem. Nie wystarczy chodzic 5 razy w tygodniu na silke, jeszcze trzeba cos tam sensownego robic.
Wklej plan, tez sie sprawdzi...
powodzenia,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poradę i ocena :)

Następny temat

Prośba udoskonalenie diety.

WHEY premium