SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
rafi
widze, że sie rozumiemy :) a tak poza tym to wielkie gratulecje zrzuciłeś bardzo wieeeele! ukłony ;)

Huanita20
zgadzam się super forum na medal! :)

Z tym pokazaniem się znajomym to chodzi o tych z Londynu, ponieważ jak ostatnio się widzieliśmy (ok 7-8 miesięcy temu) wyglądałam duuuużo lepiej (dużo szczuplej)

na codzień nie mam problemów z samoakceptacją lub powodzeniem u płci przeciwnej, ubieram się tak żeby tuszować wszelkie niedoskonałości, i jak widać udało mi się samą siebie też "oszukać" tym ubiorem

właśnie jestem po swojej sesji szybkiego marszu (80 min) bluzka cała mokra :D

Dzieki za dobre słowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
wczoraj na kolację zamiast normalnego twarogu zjeść zrobiłam sobie takie coś

twaróg (125g) + 2 łyżki otrąb (sante z jbłkami) + 0.3 łyżeczki cukru waniliowego + 2 łyżki kefiru(żeby masa twarogowa nie była taka zapychająco sucha)

myślicie że mogłoby takie coś być? w smaku dobre, tylko mam wątpliwości co do tego cukru waniliowego i mieszania kefiru z twarogiem. niby znikome ilości i jednego i drugiego, ale jednak są. ujdzie takie coś? jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1164
zamiast + 2 łyżki otrąb (sante z jbłkami) + 0.3 łyżeczki cukru waniliowego + 2 łyżki kefiru lepiej wrzucic 30g orzechow wloskich np. Lub lyzke oliwy z oliwek.
A ogolnie to wszystko "ma DZIAŁAĆ, a nie smakować"

Reduckja 4ever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie przesadzajamy otreby moga byc i jogurt tez dla rozrzedzneia, jogurty sa zdrowym dodatkiem do jedzenia, jednak cukier waniliowy zostaw w spokoju w ogole zostaw wszelie cukry, akurat co jak co ale skokow insulinowych na noc ci nie potrzeba Dodaj sobie jakies warzywa do tego twarogu, rzodkiewkę, szczypiorek lub pomidora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
bedzie raz tak raz tak pokombinuje z tym serem zeby sie nie znudziło :)
dzis mialam sałatke:
serek wiejski -150g
pekińska
ogórki konserwowe
pol cebuli
kilka oliwek
przyprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 131
Kurcze ja z wrażenia też sobie dietę zarzuciłam-to jedziemy razem na tym wózku!

as

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 131
Ja zawsze tyle samo-głupio zabrzmi ale 5kg, których nigdy nie mogę zrzucić a dodatkowo mam problemy z zatrzymywaniem wody. Przy wszystkich dietach każdy chudł po 8-10kg a ja 3...czyli do 5 zawsze brakowało i poza tym uwielbiam jedzenie i zawsze wracam do poprzedniej wagi. Głodna jestem od samego pisania.

as

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
5kg to nie jest tak źle :) trzymam kciuki ;)

z tego przeczytałam w innym wątku to mój temat bardziej pasuje do dzienników treningowych dla początkujących. nie bardzo chcialabym zaczynać tematu od nowa. czy mozna jakoś przenieść mój temat tam? A jak tak to do kogo się powinnam zwrócić? Bo jestem chętna, żeby go przenieść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
przenieść nie można...temat musisz założyć od nowa (czyli dziennik)....skopiuj sobie najważniejsze kwestie i wklej już tam:)

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety!

Następny temat

Waga do Boksu

WHEY premium