SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Eltoro_KrK - mniejsze ryzyko retencji wody w tk podskornej, niektórym to przeszkadza. Nie jest to obowiazkowe podejscie.

co do SOGÓW - to do mnie doszedl (przynajmniej mam PW na poczcie, dziekuje)

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-01-09 22:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Też dzięki z soga. No jest to troche deprymujące bo nie widać ubytków wagi, lecz przeciez waga nie jest dobrym doradcą i wyznacznikiem, a jaka radość jak woda zaczyna schodzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
chodzi o to, ze u osob podatnych - retencja wody w tk podskórnej nie wygląda ciekawie


dla mnie sa to przypadki skrajne, osobiscie pogorszeniu estetyki sylwetki po kreatynie nie widze, poki nie szalaję z dawkami. Przy robieniu nasycenia - cois w tym stylu sie pojawiało. Wiec biorę ten argument pod rozwagę.

Reasumując chodzi o to - ze na czyms musisz opierac ewentualne korekty diety i treningiu, a jesli ani waga - ani lustro nie są idealnym odzwierciedleniem - to skąd wiesz czy wszystko idze zgodnie z planem.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-01-09 22:48:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No w sumie racja. Dam Ci soga za pozytywne rozumowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3135
nie ma sprawy pzdr ;)

Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi na ringu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hyperfusion + magna

Następny temat

Suplementacja prosze o pomoc

WHEY premium