SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ratujta chlopy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
nie wiedzialem gdzie mialabym to wpisac wiec zalozylem nowy temat moze ktos mial tak samo i wie co robic
jestem na cyklu oxa,t3,hgh,kre alkalyn a raczej bylem od 2dni nie biore nic
otoz dzieje sie ze mna cos niedobrego i nie wiem czy to od srodkow czy moze za mocno zaczalem z treningiem
od tygodnia robie niemiecki trening objetosciowy wszytko w superseriach minimalne przerwy.za******lalem ostro kilka razy w czasie treningu bylem puscic pawia w kiblu i od tego momentu zaczyna sie jazda.przerobilem cale cialo i na barki juz nie dalem rady isc na silke bo na 5ty dzien cale moje cialo zamienilo sie w jeden wielki zakwas.bola mnie kosci od paluszkow u nog az do skroni.w nocy mam goraczke spie w dresach skarpetach przykryty koldra i kocem ai tak sie trzese z zimna.lewa czesc ciala mam goraca a prawa zimna jak lod[dziwne co]
kosci bola mnie gorzej niz jak na grype doslownie jakby mi bol chcial je rozszczepic wzdluz,do tego stawy i yebane przyczepy miesni[juz teraz wiem gdzie sa przyczepione],nie moge patrzyc na zarcie rano wymiotuje ogolnie jak juz musze wstac z lozka to chodze jak pijany a do tego poce sie jak swinia
to juz drugi dzien tak.dzis wzialem ketanol to jako tako za lada w sklepie stoje ale nie wiem ile tak pociagne
kolega mi mowi ze to moze byc zapalenie okostnej ale to mi sie kojarzy z dentysta
jezeli ktos tak mial to porosze o porade moze da sie jakos zadzialac albo co.dzieki red
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
moze przeciazyles uklad nerwowy, duzo pij a jak dasz rade to wybierz sie do jakiegos kumatego praywatnego lekarza jak znasz ( bo ja nie znam)

jeszcze jedno- u mnie w miescie panuje teraz wirus grypy zoladkowej i dodam ze cierpie na to wraz z malzonka i juz 2 dzien lezymy w luzku a objawy mamy takie jak ty, dodam ze u mnie zaczelo sie to przedwczoraj 2h po treningu,
wiec bardzo mozliwe ze oslabiles sobie orgaizm kosmos-treningiem i cos Cie dopadlo

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2011-05-21 13:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
Zapalenie okostnej to bol chyba tylko na twarzy.

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
tego hooja yebanego virusa mialem 2tygodnie temu.z dupy nitka na dole plachta.to bylo cos innego wtedy mnie tak kosci nie yebaly

p.s odnonsnie wirusow topelno tego w uk
nazjezdzalo sie kolorowych poprzywlekali ze soba jakies odmiany rozne tego swinstwa

Zmieniony przez - red face w dniu 2011-05-21 14:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ostro sie przetrenowales ile j gh bierzesz

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ale czyto mozilwe zebym sie przetrenowal w ciagu 5dni?
biore 8j.u hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mozesz miec od gh takie sajdy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tez stawiam na hg + przegioles z treningiem i moze brak czegos w diecie witaminy mineraly itp

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
dziwne bo juz bralem hgh wczesniej i faktycznie stawy mnie lekko bolaly ale to to juz jest przegiecie.wtedy bolaly tylko nadgarstki troche kostki,stopy mi spuchly i lokcie.teraz mnie ***ie wszytko nawet tu za uszami mnie boli jakby mi cos roslo tam
nawet juz myslalem ze moze kosci mi rosna na szerokosc.
jak napisal kiedys Sp.Vadim "poznalem nowe znaczenie slowa bol"
tak sie chyba czuje ktos kto odstawil here no horror

faszeruje sie aspiryna i wit c .faktycznie nie uzywam zadnych vitamin w poniedzialek kupie.prosze tylko Boga zeby sie nie okazalo ze to od gh to bylby cios

odwodnilem sie okropnie ale juz troche lepiej.nie wiedzialem ze kubek zupy warzywnej moze miec takiego kopa,normalnie az fruwalem po nim
dziekuje serdecznie wszytkim za zainteresowanie teraz mam przynajmniej swiadomosc i jakies poszlaki co do przyczyn
dzis ktos mi powiedzial ze "to pewnie od tych odzywek co sobie wstrzykujesz.....po co ci to?"

w imie zasad sku.....synu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
:)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
red face teraz chyba taki wirus jest bo moja kolezanka ma podobnie a na bombie nie jest

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który mietek lepszy ?

Następny temat

CYKL-- pytanko,rozpiska.

WHEY premium