SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jak bede jadł paczke ryżu o godzinie 20 i do tego jugort i dwie łyżki dzemu wysoko słodzonego to moge nabrac tłuszcz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
to zalezy od ilosci kalorii w diecie,ale po co tyle prostych ww,na noc nie zalecane ,dieta masowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta masowa ale mająca na celu bardziej mase mięśniową niż tłuszczowa nie chce tłuszczu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no więc starm sie przestrzegac diete:P

7:30 100gr płatków owsianych i 250ml mleka 1,5%
10:00 omlet z 7 jajek 2 bułki
13:00 125gr ryżu + jugurt 450gr
16:00 100gr makaronu + filet z kurczaka
18:30 tunczyk w oleju czasem w sosie własnym
21:30 odżywka białkowa sp80
zawsze po treningu miedzy posiłkami i przed snem pije odzywke białkową olimp system protein 80

tylko czasem jak jestem w szkole to cos zmienie bo chodze na wieczorówke to mam małe problemy co brac do szkoły czasem wezme np 1 bułke i 2 kiełbasy suche a dzisiaj poprostu po szkole miałem ochote na ryż z dzemem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
do tunczyka mozesz jeszcze cos dodac

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dozuc do sniadania orzechy,a tune kupuj w sosie wlasyn i dodawaj oliwe z oliwek,lepiej dla zdrowia i lepiej dla masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx qzar sog!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Jest dobrze, ale zawsze moze byc lepiej:
7.30 mussli lepiej niz platki owsiane, albo inaczej - platki owsiane z dodatkiem jeczmiennych, kukurydzianych i orzechow (o ktorych zreszta qazar wspominal)
10:00 no jakbym miale szalec to bym polecil ciemne, pelnoziarniste pieczywo zamiast bulki.
13:00 mucha nie siada no chyba, zeby ciemny ryz :P
16:00 jest OK
18:30 Tunczyk lepiej w sosie wlasnym i w kawalkach (bo ten olej to syf na maxa, a jak jest rozrdobniony to predzej czy pozniej trafisz na kawalek buta, ale szczatki jakiegos mebla )
21:30 bialeczko na noc to jest to!

Z taka dieta i odpowiednim treningiem raczej tlszczu nie zlapiesz, ale z tego ryzu o 20 bym zrezygnowal. Jak juz to bym dorzucil cos do tego tunczyka o 18:30, zeby oprocz bialka jakies WW byly dostarczone.

Pozdrawiam

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muzyk thx masz soga:) a wiesz z tym tuńczykiem to tylko duże kawałki pare razy mi matka kupiła rozdrobnione i zjadłem jedną łyzke i do kibla wywaliłem reszte ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Sog nie wszedl ale moze juz raz dostalem w tym dziale bo generalnie operuje tylko tutaj i w suplach
Co to tunczyka to dokladnie! Jak kupuje sie ten rozdrobniony to sie trafi na jakies drewno itp. Miela te tunczyki razem z kutrami chyba To samo jesli chodzi o olej... ODLEWAC GO KONIECZNIE jesli juz jest tunczyk w oleju. To jest jakis syntetyk przepracowany z samochodu po 200 000km Fatalnie mi sie po nim zbieralo.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wątróbka ?????????

Następny temat

Prosba do Was Dziewczyny :)

WHEY premium