SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o odzywkę

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam jaką odzywkę Białkową kupić do stosowania przy nadmiernym wysiłku fizycznym tzn bieganie po lesie ,drążek pompki różne ćwiczenia fizyczne pomiędzy tym tez coś muszę czasami zrobić fizycznie -nie jakaś ciężka praca ale jednak czasami trzeba ten gnój ze szopy wynieść czy kurom trawy nakosić. myślałem nad tom https://sklep.sfd.pl/Trec_Perfect_Whey_Protein-opis645.html 
ale chyba jednak to bardziej dla kulturysty ? przyjmowanie tej odzywki interesuje mnie po treningu i rano. nie wiem czy kupić wpc ?? ale chyba za wolno się wchłania w moim przypadku czy morze izolat czy też hydro izolat to które tutaj wkleiłem jest połączeniem wszystkich tych 3 frakcji . zastanawiam się równiez czy lepsze nie były by aminokwasy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Jak nie masz odpowiedniej diety to i ta odżywka na nic się zda. Najważniejsze to mieć dobrze zbilansowaną dietę, potem ewentualnie można coś dokupić. Jedzenia prochem (odżywką) nie zastąpisz.
Chodzisz na siłownie, czy ćwiczenia domowe? Jak ćwiczysz tylko w domu, to IMO jakiekolwiek odżywki są zbędne (no chyba że codziennie OSTRO BIEGASZ to tylko te aminokwasy - BCAA, magnez z b6+witaminy). Bo tak przy ćwiczeniach domowych to nawet one są zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Jaki jest twoj cel? ile razy ćwiczysz? zbyt ogólnie napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118
na początku ćwiczyłem 3x w tygodniu przez 3 tygodnie wszystkie partie ciała domowymi sposobami teraz ćwiczę 2x w tygodniu górną część ciała i 2 w tygodniu dolna część ciała wszystko w domu + skakanka bieganie o dziwo efekty są zadowalające diety wyliczonej nie mam jem tylko nie przetworzone produkty i i staram sie jeść pełne białko moim celem nie jest izolacja jednego mięśnia ii aby być jak największym tylko ogólna sprawność (ogólnie lubię się męczyć) tom odzywkę chciałem tak w sumie na wszelki wypadek no i również niczego nie liczę i czuje ze czasami jem za mało białka i wtedy bym ja brał to tak sumując to z jakiego segmentu kupić wpc,izolat,hydro izolat,wieloskładnikowa? no i chyba mi nie zaszkodzi taki proszek to chyba kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Twoje pieniądze nie moje. IMO powinieneś poprawić dietę i tyle. Dobra dieta przy domowych ćwiczeniach w zupełności wystarczy. Jak mówiłem - dobrego posiłku byle prochem nie zastąpisz.
Białko w Twoim wypadku jest już w ogóle zbędne. Bardziej już jak chcesz coś kupić NA SIŁĘ (bo takie mam odczucia) to kup sobie aminokwasy - BCAA , witaminy i magnez z b6. Więcej Ci nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118
wierze na słowo z tom odzywką przyłożę się bardziej do konsumpcji normalnego jedzenia. z kolei oświeć mnie jeszcze z tym bcaa czasami wydłuża mi się trening/wysiłek do 2,5 h bo to porobię te pompki po podciągam się na drążku potem mnie jeszcze weźmie na skakankę z 30 min czy porzucać oponą więc może warto kupić te aminokwasy tak aby nie popalić przy tym mięśni budowę mam taka ekto/mezo 1,5 roku temu już taki trening robiłem i miałem zaj**iste efekty (takie jakich oczekiwałem) ale nie zdawałem sobie sprawy z odżywiania i nie wiedziałem o żadnych suplementach (miałem 16 lat) i k****** po jakimś czasie jak spaliłem tłuszcz tymi ćwiczeniami to się mi trochę chwyciło mięśni i boję się teraz tak konkretnie zacząć sportować (nie wiem czy jest takie słowo) że znowu popalę mięśnie (przy czym nie mam parcia na kulturystykę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
sfdjunior
wierze na słowo z tom odzywką przyłożę się bardziej do konsumpcji normalnego jedzenia


Jak mówiłem, nie moje pieniądze, tylko Twoje. Nie wiem co żeś tam wyczytał o tym białku, że aż takie masz na nie parcie, ale to DIETA jest tu kluczem do sukcesu. Odżywka białkowa nic nie wniesie, zwłaszcza, że się nie ma diety. Chyba, że chcesz po prostu spróbować - to sobie zakup próbkę. Popraw tą dietę - lepiej na tym wyjdziesz.

Sam wspominasz, że robisz aeroby (bieganie, skakanka). Tu można użyć BCAA, która działa antykatabolicznie. Możesz pić przy aerobach. Witaminy by uzupełnić i magnez na skurcze

A najlepiej to POPRAW DIETĘ i kup sobie witaminy z magnezem - to są jedyne suplementy, które mógłbyś stosować na obecnym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118
dzięki za pomoc przyznaje głos na Ciebie :D pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaslbniecie i zbicie nogi powstaly krwiaki

Następny temat

Pracuje w nocy czesto od 2 do 10/12 jak cwiczyc

WHEY premium