SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o mięśnie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie odnośnie mięśni. Czy mięśnie takie jak ma kulturysta są użyteczne w sporcie. Chodzi mi o to że gdzieś czytałem o tym że kulturyści robią 10 do 12 powtórzeń ponieważ powoduje to większy przyrost masy a sportowcy zwiększają swoją masę robiąc 6 do 8 powtórzeń. Było tam też rozróżnienie że 6 do 8 powtórzeń to masa użyteczna w sporcie a 10 do 12 to masa kulturystyczna. Mam też jeszcze jedno pytanie ponieważ słyszałem że sportowcy powinni robić tylko ćwiczenia wielostawowe. Wcześniej chodziłem na siłownię i tam miałem plan kulturystyczne ale teraz zacząłem biegać krótkie dystanse i niestety nie mogę chodzić na siłownię ale zainteresowałem w hantle 20kg i ławkę wielofunkcyjna firmy kelton i nie wiem czy to wystarczy aby wykonać dobry trening który pomógł by mi w bieganiu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Możesz podać źródło tych danych ? Bo coś czuję, że zaskoczysz mnie stroną typu fitness.wp.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zespół tica

Następny temat

płaski brzuch, metoda IF ( Intermittent fasting ) POMOCY !

WHEY premium