SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o gainery bialko -sposob przygotowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
Czy to ze przygotuje sie porcje gainera na caly dzien za jednym razem (mieszajac z mlekiem ) a potem sporzywajac go stopniowo w ciagu dnia ma jakis wplyw na wartosc odzywcza itp - tak samo z bialkiem . czy lepiej spozywac na biezaco .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
był już taki temat, skorzystaj z wyszukiwarki

generalnie można rozrobić gainera i spożyć go po jakimś czasie bez uszczerbku na wartościach odżywczych, ale nie przesadzaj z czasem. dużo ludzi tak robi więc nie przejmuj się, bo nie ma problemu

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
byle tylko temp., w ktoorej przetrzymywana bedzie odzywka, nie zrobila swojego; wtedy raczej nieunikiony odpoczynek w pewnym przybytku

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
no wlasnie zawsze przygotowywalem troche wczesniej - poprostu w sklepie tweaka czytalem opisy do niektorych produktow i sposob ich uzycia i np przy gainerze 1 vitala pisalo zeby sporzywac zaraz po przygotowaniu - wiec dlatego mnie to zastanowilo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Chyba na wszystkich odżywkach tak pisze i tak jak Grasia napisała żeby temp była nie za duża bo ja tak raz przetrzymałem w słońcu to mi skisło i łyka się napiłem bo nie powąchałem na początku i nie było to najmilsze doświadczenie w moim życiu

Zmieniony przez - Masterice w dniu 2005-03-02 09:19:48

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino Whey System TREC i Creatine 1000 OLIMP - opinie o połączeniu

Następny temat

Spalacz z efką czy raczej nie?

WHEY premium